Перейти до вмісту

Тепер же жінці були протипоказані більшість з таких заходів у зв’язку з цікавим положенням, а чоловік її міняти спосіб життя зовсім не збирався.

Маленькому синові Альбіни та Ігоря всього півроку, а сім’я вже близька до розлучення. Причина – дивна поведінка новоспеченого тата. А починалося все зовсім не погано…

Альбіна та Ігор вчилися в одній групі в інституті, симпатизували один одному, але до роману так і не дійшло, після випускного молоді люди втратили зв’язок. Зустрілися вони потім тільки через п’ять років, випадково.

У обох вже був за плечима сумний досвід сімейного життя на той момент: Альбіна офіційно була одружена майже два роки, а Ігор прожив трохи менше цивільним шлюбом.

Стара симпатія швидко переросла в любов і співжиття. А несподівана очікування дитини привела пару в ЗАГС. Розписалися молодята ще коли і живота видно не було, тому зрозуміти що щось не так Альбіна не встигла. Проблема стала проявлятися пізніше.

Раніше, Альбіна та Ігор завжди ходили розважатися разом: кіно, клуби, вечірки у друзів. Все в межах розумного, звичайно, але, головне азом. Тепер же жінці були протипоказані більшість з таких заходів у зв’язку з цікавим положенням, а чоловік її міняти спосіб життя зовсім не збирався.

Читайте також  Після весілля я побачила кардинальну різницю між своєю родиною і сім’єю чоловіка.

– Ігор говорив, що нічого страшного не бачить в тому, щоб сходити в клуб без мене. А я ось зовсім не хотіла, щоб так було. Так, я
ревнива.

Альбіна плакала, істерії, Ігорю доводилося прислухатися і залишатися вдома, щоб своїми істериками дружина не нашкодила дитині. Але після народження сина чоловік знову взявся за старе.

Щотижня він зустрічається з друзями, половина з яких не одружені. Всією компанією вони ходять в сауну або в клуби. Чоловік Альбіни пропадає цілими ночами і тепер на істерики дружини абсолютно не реагує.

Чому деякі чоловіки поводяться, як Ігор? Причин кілька. Причому всі вони мають місце бути одночасно: безвідповідальність, інфантильність, чоловік був не готовий стати главою сім’ї, батьком.