Перейти до вмісту

Тільки любов’ю можна викорінити джерело зла.

Все це зло, агресію, розчарування можна викорінити лише любов’ю. Намагайтеся обмежити себе від образ на інших людей, не зліться на того, хто вас образив, не ненавидьте його і не турбуйтеся.

Потрібно навчитися прощати, щоб очистити душу, інакше це буде відбуватися через різні хвороби та зло. Навчіться прощати іншим, адже так ви можете зцілити себе від страшної хвороби.

Читайте також Рецепт маринаду для курки

Проблеми.
Не акцентуйте свою увагу на нещастях, адже так буде ще важче позбутися від нього. Щоб зменшити негативний вплив проблем на наше життя, слід видалити думки про них. Потрібно відсунутися від них та не згадувати, не розповідати іншим.

Якщо вас турбує смуток, то не слід це розповсюджувати на все своє оточення. Не поширюйте негативну енергетику вдома, краще вийдіть і прогуляйтеся.

Якщо ваш простір перенасититься жалем, стражданнями і страхами, ви будете сваритися на порожньому місці. Це наслідки енергетичного забруднення будинку.

Краще плакати, ніж ненавидіти. Якщо вам не вдасться перемогти, агресія неминуче накопичується.

Те ж саме стосується вашої сфери зайнятості, робота повинна розвивати вас, окриляти, давати нові цілі в житті. Якщо ви ненавидите свою роботу, то рано чи пізно це зруйнує вас самих.