Перейти до вмісту

Тісто для чебуреків на воді

Чебуреки в нашій країні люблять усі без винятку, але, на жаль, не завжди залишаєшся задоволеним смаком і якістю цієї страви, приготовленої в кафе та чебуречних.

Тим не менш, так хочеться, щоб у цьому коржику з м’ясом все було ідеально — і соковита, ароматна начинка, і смачне, хрустке тісто для чебуреків.

У цій статті ми представляємо вам добірку найкращих з перевірених нами рецептів смачного тіста для чебуреків.

Тісто на чебуреки на воді

Тісто для чебуреків смачне, хрустке готується дуже просто і не вимагає якихось особливих інгредієнтів. Навіть замішане на воді, воно забезпечить те, що ваші чебуреки і холодними будуть мати смачну, хрустку скоринку.

Інгредієнти :

250 мл води,

300 гр борошна,

1 ст. ложка рослинної олії,

1 чайна ложка солі.

Робимо тісто:

Готується в глибокій ємності, в яку першим ділом наливаємо воду, а потім всипаємо борошно з сіллю, а також вливаємо олію.

Читайте також Те, що забрали, не приносить щастя

Перемішуємо тісто на чебуреки для утворення в’язкої маси. Тепер його потрібно як слід пром’яти, щоб тісто стало міцним і еластичним. Це найпростіше зробити на столі.

Робочу поверхню обов’язково посипте борошном, викладіть на нього тісто і почніть його вимішувати руками. Тісто на чебуреки потрібно м’яти ретельно, поступово підсипаючи в нього борошно.

Як тільки наше  тісто перестане прилипати до рук, стане пружним і еластичним, його потрібно загорнути в харчову плівку і прибрати в холодильник. Через півгодини вже можна готувати чебуреки.