Перейти до вмісту

Тоді я здогадалася. що моя мама зраджує батькові.

Я вчусь в 11 класі, моя мама працює наглядачем в музеї, а тато – програміст. Звичайна сім’я, нічого особливого. Мої батьки вже разом 19 років і як мені здавалося, вони щиро кохали один одного. Я завжди брала з них приклад.

Читайте також Не знаю, скільки раз мені ще доведеться розчаруватись, поки я знайду справжнє кохання.

Одного разу, я дізналася одну неприємну новину. У мене в школі скасували заняття з танців, тому я поверталася додому раніше ніж зазвичай. Коли я підіймалася по сходах, то побачила, як з нашої квартири спокійно виходить незнайомий мені чоловік. На порозі він обернувся до моєї мами, а вона його обняла й поцілувала на прощання. Я одразу вибігла на вулицю й почекала поки чоловік сяде у свою машину. Вдома мама поводилася, як завжди. Я не знайшла сміливості щось її запитатися.

За сімейною вечерею всі спокійно розмовляли та сміялися. Тоді я здогадалася. що моя мама зраджує батькові.

Після цього випадку, я вирішила прослідкувати за своєю мамою та детальніше про все дізнатися. Я потайки брала її телефон або ж підслуховувала розмови. Одного разу я натрапила на повідомлення, в якому йшлося про зустріч на вихідних на нашій заміській дачі. Настала пятниці й моя мама сказала, що їде подивитися на те, чи все там в порядку.

 

У суботу мама зібралася та вийшла з дому, я пішла за нею. Купила квиток на електричку й поїхала на нашу дачу. З мамою був той самий чоловік, якого я бачила у під’їзді. На дачі вони сиділи в альтанці, слухали музику та обіймалися. Мені стало дуже соромно за свою матір. Я зробила декілька фотографій, щоб показати татові. Коли поверталася додому, то подумала, можливо мама сама зізнається в скоєному. Але коли моя мама приїхала назад, то розказувала про те, скільки було роботи на городі і як вона втомилася. Я не могла більше це все слухати, тому зачинилася у себе в кімнаті.

Прийшов тиждень, але моя мама так і нічого не розказала батькові. Вони як і раніше живуть разом. Я не можу адекватно сприймати цю ситуацію. Мені дуже шкода свого тата, адже він щиро кохає маму та дуже нею дорожить. Для нього така правда стала б справжнім випробуванням.