Перейти до вмісту

Тому я відмовила тітці

Основними родичами з боку батька є його сестра та її шість доньок. Вона стала вдовою

Тітка змогла поставити всіх дітей на ноги та навіть переїхати у власний будинок з маленької квартири. В цьому вона велика молодець і з неї багатьом треба брати приклад.

Зараз, не зважаючи, що в неї є малолітні доньки тітка змогла відкрити художню студію і викладає в ній уроки живопису і все тому подібне.

Якось вона зателефонувала мені. Я хочу нагадати, що ми дуже давно взагалі не спілкуємось. Дуже здивувавшись я взяла слухавку, але не встигла навіть «Алло?» сказати, як одразу почула:

Читайте також Цих два тижні були жaxливi. Вона постійно пхала носа не у свої справи, залишала брудний посуд, не прибирала за собою

-Привіт Софійко! Я думаю ти знаєш чим я займаюсь? Я ж художню студію відкрила і мені потрібно оформити статус комерційної громадської організації. Ми тут на гранти претендуємо. Але мені якось те все самій робити і оплачувати не хочеться, а ти в нас дівчинка розумна, може поможеш щось знайти?

Я ж про таке чула вперше і взагалі не розбираюсь в таких справах, але вирішила допомогти чим можу, пошукала інформацію в інтернеті та скинула в повідомлення тітці. Але тітка приголомшила мене заявою, що я ж в декреті і могла сама все зробити за неї. Треба, бач, родичам допомагати.

Я розумію, в мене не шість, а всього двоє дітей, але мені достатньо своїх турбот. А тітка вважає, що раз вона все змогла та все встигає. то й інші зможуть. Та й взагалі, чому я маю робити за неї всі ці документні справи, коли я до них не маю відношення взагалі?

Тому я відмовила тітці, сказавши, що я в цьому не розбираюсь(що є правдою), а часу вивчати питання та возитись з цим всім в мене немає.