Перейти до вмісту

Топ-5 стильних трендів макіяжу, які будуть актуальними цієї осені 2020 і взимку 2021

Найгарячіші тренди макіяжу 2020-2021 року:

 1. Червона помада

Ні для кого не секрет, що червоний відтінок помади йде будь-якій дівчині. Просто знайдіть свій червоний відтінок і нарешті полюбіть червону помаду. Також червону помаду можна поєднювати з акцентом на рухому повіку з чіткою графічною стрілкою.

 2. Доглянута та зволожена шкіра 

Після літа, перше, на що ми звертаємо увагу – це на зволоження та живлення шкіри обличчя. Тому вже зараз потрібно підбирати правильні тональні основи, які мають функцією зволоження, щоб не пересушувати шкіру обличчя.

Читайте також: Негативний вплив смартфонів на здоров’я людини

 3. “Макіяж без макіяжу”

Саме нюдовий макіяж, вже декілька років поспіль, залишається у тренді. Змінюються тільки відтінки. Минулого року актуальними були прозоро-коричневі, а в 2020-2021 році популярними будуть медово-золоті відтінки.

 4. Тіні і помади кольору металу

Металевий ефект – це той тренд, який набув популярності ще в кінці 2019 року і досі тримає лідерство у трендах. Починайте експерименти з металевим ефектом губних помад та тіней.

 5. Коричневий smoky-eyes

Дівчата уже давно не роблять макіяж на основі чорного олівця. Зараз популярним є макіяж smoky-eyes на основі серпанку, коричнево-кремових тіней або коричневого олівця.