Перейти до вмісту

Тренд качині губи і пластикові обличчя відходить у минуле: сучасна косметологія за природність

У тренді природність

Качині губи, пластикові обличчя, лисячі очі, штучні носи — все це потихеньку відходить в минуле. Тепер в моді бути такою, якою вас створила природа!

Але, це не означає, що косметологи залишаться без роботи. Дівчата не перестануть жадати поліпшень. Але перетворюватися з людини в клон — застаріла тактика. Сучасний підхід полягає в збереженні природної краси. Популярні будуть безпечні процедури для освіження шкіри і легкого омолоджуючого ефекту.

Нічого зайвого

Ефект від деяких застарілих косметологічних процедур проходить з часом. Власницям надутих губ доведеться почекати до року часу, поки все повернеться на місце. Але є процедури, ефект від яких тримається роками. Наприклад, перманентний макіяж, від якого жінки стали масово позбавлятися.

Приблизно 8 років років актуальна була графічність і бойове розфарбування. Коли татуаж брів, повік і губ тільки-тільки з’явився, багатьом така процедура припала до душі. Але ті часи минули, сьогодні балом заправляє природна краса. На жаль, позбутися від татуажу не так просто — доводиться звертатися до лазерних методик.

Читайте також: Як правильно заготовити часник на зиму, щоб він не втратив свою користь

Мінімум всього

Це стосується не тільки косметологічних процедур, але і макіяжу. Проте виходити в люди без макіяжу можуть собі дозволити тільки власниці здорової чистої шкіри. Як же її домогтися?

У цьому допоможе професійна чистка. Також не варто боятися легких пілінгів, які покращують зовнішній вигляд шкіри. Видалення ороговілих частинок допоможе позбутися від постакне і чорних крапок, освіжити колір обличчя, зробити шкіру більш гладкою і сяючою.

Не менш важлвим є і домашній догляд. Правильне очищення, тонізація і зволоження повинні стати обов’язковою рутиною. Вибирайте засоби, які підходять вашому типу шкіри, звертай увагу на склад. Не завадять також маски з простих інгредієнтів, приготовані в домашніх умовах.