Перейти до вмісту

Три простих способи зміцнити відносини у парі.

Як то зауважують, що слідом за цукерково-букетним періодом йдуть кудись і гормони, які змушували почуття вирувати. Якщо партнери у відносинах не перший день, то знають, що почуття з кожним днем потрібно зміцнювати.

Психологи пропонують три способи зміцнити зв’язок між партнерами.

Прямо в губи

Це про поцілунок – справжній, глибокий і довгий. Якщо конкретніше — шестисекундный. Дослідження у сфері людських відносин виявили, що саме так потрібно цілувати партнера кожен день. Шість секунд пояснюються тим, що цей відрізок часу занадто довгий, щоб цілувати когось, хто не особливо симпатичний. А значить мозок оцінює цей акт як дзвіночок про важливість нашого партнера, а ще дарує почуття безпеки.

Обійми мене міцніше

І не відпускай, мінімум двадцять секунд, а можна і довше. Обіймати – значить міцно притиснути один одного і не зміщувати центр ваги. Доведено, що через двадцять секунд тиск і пульс зменшуються, тривожність йде, а на зміну їй приходить гормон окситоцин. Аналогічним чином довіра до партнера зростає разом з відчуттям безпеки.

Читайте також: Спільна риса всіх успішних людей.

Хвилиночку уваги

А краще все п’ять! Приділяйте їх один одному – тільки вам, без перегортання стрічки Інстаграм і робочих листів. Сюди можна включити і поцілунок, і обійми, і розмову про що душа забажає. Уміння цікавитися справами, слухати і чути один одного дарує відчуття своєї значущості і важливості. А ваш партнер відповість вам тим же.