Перейти до вмісту

Тримайте цю рослину у себе в спальні і ваші почуття з коханою людиною ніколи не охолонуть

 

Крім надзвичайної краси, герань ( пеларгонія) може принести користь для взаємин сімейної пари, а також притягнути у життя самотньої людини кохання і благополуччя.

Як саме герань впливає на подружжя: 

– Якщо наречена причепить до весільної сукні квітку рожевої герані, майбутній чоловік кохатиме її, родина буде міцною, а шлюб щасливим.

– Доброю прикметою є, якщо молодятам подарують горщик з білою квітучою пеларгонією. Біла герань допомагає подружній парі за наявності безпліддя. Горщик з білою квіткою необхідно поставити у спальні і піклуватися про квітку. Чим більше суцвіть і чим вони пишніші, тим швидше настане довгоочікувана вагітність.

– Для подружньої спальні підійде червона герань. Червоний колір — символ пристрасного кохання. Яскраві квіти і аромат листя розбурхають уяву, не дадуть почуттям охолонути.

– Якщо до цієї квітки ставитися з любов’ю і правильно доглядати за нею, вона стане оберегом для дому. За допомогою свого сильного запаху вона прибирає з домівки будь-який негатив.

– Ця рослина відвертає від родинного вогнища поганих людей.

– Цю рослину також слід поставити до дитячої кімнати. Діти припинять сваритися і будуть спокійнішими. До того ж, пеларгонія стимулює розумову діяльність: діти почнуть краще вчитися.

Читайте також: Поради батькам у вихованні дітей

 

Герань допомагає не тільки подружжю, вона допомагає щей самотнім людям. Для самотніх людей пеларгонія має такі властивості:

– Підтримає на побаченні. Колись давно, дівчата брали з собою на побачення пелюстки білої герані. Вважалося, що зустріч мине добре, хлопець буде ласкавим і турботливим.

– Допоможе одружитися. Якщо дівчина ніяк не може вийти заміж, їй дарували рожеву герань. Якщо вона дбайливо доглядала за подарунком, то її мрія здійсниться.

– Приверне коханого. За прикметою, якщо сухі квіти пеларгонії носити з собою, то їх запах приверне потрібну людину.

 

Подбайте про свою пеларгонію, і вона відповість вам не лише пишним квітненням, але і, можливо, приверне у життя спокій та сімейне благополуччя.