Перейти до вмісту

Ці слова дуже вразили людей. Всі з повагою і захватом дивилися на стареньких. Невже існує таке міцне і вічне кохання

Вітрини ювелірного магазину виблискувати розкішшю і вишуканістю. Клієнти повільно походжали, роздивляючись і прицінюючись, а персонал намагався їм догодити.

На порозі з’явилась подружня пара. Літні жінка з чоловіком тримались за руки і ніжно поглядали один на одного. І продавці, і покупці позирали на пару, іронічно посміхаючись.

Читайте також І ось одного разу до мене прийшов достатньо цікавий юнак. І саме з ним в мене була най дивніша співбесіда.

Елегантно вдягнена продавчиня підійшла, запропонувавши свою допомогу: «Я з радістю допоможу підібрати для вас щось бюджетне».

Чоловік, посміхнувшись, повів дружину до вітрини і вони почали обирати прикрасу.

Жінка сказала: «У нас сьогодні річниця. Кожного року чоловік дарує мені якусь прикрасу. Були різні часи, не вистачало грошей, але він цілий рік відкладає, щоб зробити мені приємне. І зараз не маємо багато грошей, але чоловік наполягає, бо не хоче порушувати традицію».

Ці слова дуже вразили людей. Всі з повагою і захватом дивилися на стареньких. Невже існує таке міцне і вічне кохання?

Кудись зателефонувавши, продавчиня звернулася до подружжя: «Я щойно говорила з власником магазину і розповіла йому вашу історію. Він із задоволенням зробить вам знижку на ту річ, яку ви оберете».

Любов і повага – найбільша цінність. Не розгубіть їх з плином років.