Перейти до вмісту

Ти глянь на себе. Що з тобою сталося? Я й подумати не міг, що виношування дитинки може зробити з тебе таку велику

Ми з Артемом так довго мріяли про дитинку, і коли я зробила йому такий сюрприз, він не тямив себе від щастя. Всі дев’ять місяців я почувалась наче королева. Артем старався більше мені допомагати по дому, навіть почав готувати.

У нього завжди була любов до кулінарії, але я якось все сама та й сама, словом – не чоловік, а одне задоволення.
В Артема дуже смачно все виходить, але є в цьому один мінус. Всі його страви родом з дитинства, ні, я не маю на увазі кашки і тому подібне. Він готує все дуже смачне, але надто жирне.

Борщ обов’язково має бути на свинячих реберцях. Плов на жирному беконі.

Вареники зі шкварками. І до чого я, скажете ви, а до того, що через дев’ять місяців я важила вже о-го-го. Навіть не буду вам писати цю цифру, бо самій лячно.

І ось настав цей найкращий день в нашому житті. На світ з’явився наш синочок Устимчик. Він, як і мама, був справжнім богатирем. Вага 3,900, а зріст 57 см.

Читайте також Я хочу, що б син спілкувався з батьком, але категорично проти спілкування сина з цієї тіткою і тим більше з її майбутньою дитиною.

І все б нічого, але рівно через тиждень мій Артем заявив, що на такій дружині він не женився.

– Ти глянь на себе. Що з тобою сталося? Я й подумати не міг, що виношування дитинки може зробити з тебе таку огромадіну…
– А нічого, що все це через твої страви? Скільки разів я казала, не готуй цього олів’є. Не треба шубу. Не готуй підливку до картоплі з цього жирнющого м’яска.

В цей час Артем хотів догодити мені та своєму синочку, а тепер що?
Як тепер я повинна скинути до місяця часу свої лишні кіло?

Артем, як приходить з роботи, посюсюкається з синочком, і лише то й робить, що сидить або в планшеті, або в танки свої грає. Але куди ж поділося бажання приділити час дружині, дитині?

А недавно взагалі сказав мені, що йому соромно за мене перед друзями, бо його найкращий друг також недавно став татом, але його дружина майже на другий день була схожа на ляльку барбі.

А я ось така погана, бо вже тиждень минув, а в мене живіт, як висів, так і висить, хоча я й корсет спеціальний ношу. Мама мені сказала, що в неї також така ситуація була, але пройшло пару місяців, і все стало на свої місця.

Пару місяців? – мій чоловік не згоден. Навіть гуляти з нами відмовляється…