Перейти до вмісту

Я хочу, що б син спілкувався з батьком, але категорично проти спілкування сина з цієї тіткою і тим більше з її майбутньою дитиною.

Я розлучена, маю сина 9 років. Його батько і мій колишній чоловік зараз одружений на новій мадам. Скажу відразу, що розлучилися не через неї. Вона з’явилася пізніше.

Любомир часто бере сина на вихідні, на прогулянки, проводить багато часу з ним. І його нова мадам відповідно теж з ними. Матвійко дуже добре ставитися до нової дружини свого батька.

Читайте також Мені дуже соромно за свого чоловіка, у нього ніяких манер

Каже, що вони гуляють, грають, вона йому допомагає з уроками, якщо син у них ночує. Люда, так звати нову дружину, купує моєму синові іграшки, які він потім приносить додому. І навіть ходила з сином і батьком, моїм колишнім, вибирати сину одяг (допомагала так сказати).

– Мам, мам! Тьотя Люда така крута. Дивись який стильний одяг вона мені підібрала. Ти мені б такого ніколи не купила. Ти й уявити не можеш, скільки він коштує. – мене такі щасливі моменти сина дуже напрягають. Я не знаю, що маю відповісти Матвійку. Хочеться просто прибрати її з життя сина, і крапка.

Зараз Люда чекає дитину від мого колишнього чоловіка а мій Матвійко чекає братика або сестричку (зведеного). Мене це страшно злить. Ні не те, що в них буде спільна дитинка, а тому що це дуже тішить мого Матвійка, мені не подобається, що її так багато в житті мого сина.

Я хочу, що б син спілкувався з батьком, але категорично проти спілкування сина з цієї тіткою і тим більше з її майбутньою дитиною.

Намагалася сказати про це Любомиру, на що він відповів, що це його дружина, і частина його життя. І він дуже радий що вона знайшла спільну мову з його (і моїм також) сином.