Історії

Ти мене втратив, хоча зараз ти цього і не зрозумієш. Для тебе я була одна з, а для когось стану єдиною і неповторною

Я завжди була поруч буля тебе, я дуже сильно кахала тебе та підтимувала у всьому. Я завжди намагалася бути з тобою чесною. Я робила все для тебе, щоб ти міг відчувати себе щасливим. Але ти цього не помічав, або просто не хотів помічати.

Але на відміну від мене, ти ніколи не цінував мене, і я сама відчувала корисний мотив з твого боку. Правда, я вірила, що прийде час, і ти також покохаєш мене і ми разом будемо з тобою насолоджуватися один одним.

Цього так і не сталося. Це були тільки мої мрії, яким не судилося здійснитися…

Я чекала на те, що ми колись будемо разом проти цілого світу, але ти завжди залишався сам. Ти знав, що я прибіжу, варто тобі лиш подзвонити чи написати.

Для чого ти мене скільки часу мучив? Чому ти одразу не відпустив мене?

Читайте також: Сваха відмовилась святкувати весілля, говорила, що у неї немає грошей. Олі було ніяково, але мій син підтримував її, хоча сам був шокований такою звісткою

Я була поруч, я була твоєю тінню і ти знав, що в будь-який момент можеш на мене покластися. Для тебе це вже стало звичним станом речей, але я не змогла звикнути до цього. Це не те, що хотіла я.

Але я хотіла справжніх стосунків. Я хотіла відчути все те, що і я давала тобі.

Я завжди чекала стосунків, в яких би хлопець бачив майбутнє зі мною. Мені потрібно було бути дівчиною, з якою ти хотів би проводити свій вільний час, а не один вільний вечір.

Я готова була подарувати тобі цілий всесвіт, але не бачила в твоїх очах взаємності.

І знаєш, одного вечора я побачила у віддзеркалені молоду та вродливу дівчину, повну пристрасті та енергії, яка гідна кращого.

Ти мене втратив, хоча зараз ти цього і не зрозумієш. Для тебе я була одна з, а для когось стану єдиною і неповторною …