Перейти до вмісту

У чоловіка є Головна жінка його долі

У чоловіка є Головна жінка його долі.

Він зустрічає її зазвичай після того, як пережив якісь розваги. За плечами у нього є досвід і шрами на серці. І от він зустрічає Головну жінку його долі і між ними спалахують почуття. І потім появляються неминучі конфлікти, так часто буває при сильних почуттях. Якщо чоловік і жінка розходяться, все складається трагічно. Чоловік гине, ніби його залишило джерело енергії. Загострюються болячки, наступають проблеми, а потім він гине.

Висоцький віддалився від Марини Влади, яку любив. І з якою сварився, розходився і знову чекав зустрічі. А потім він зустрів іншу дівчину. З Мариною відносини розпалися. А потім він помер, не зміг боротися з хворобою. І в останній рік майже не писав пісень.

Читайте також: Жінка, яка любить себе

Як Шопен, який пішов від Жорж Санд, своєї коханої. Він був тяжко хворий на туберкульоз, але поки він був зі своєю коханою, він написав багато великих творів і протистояв хворобі. Він жив і творив! А після розриву втратив творчі сили і дуже швидко помер.

Так і Наполеон залишив Жозефіну. А потім все ж лишився без імперії. Чоловік не завжди до кінця розуміє, як важлива для нього Головна жінка його долі. Часами стається так, коли чоловік втрачає свою Головну жінку- від нього йдуть сили і життя. Він не завжди розуміє наскільки кохана важлива. Не усвідомлює, як багато енергії отримує. А потім розходиться із своєю жінкою – і гине…

Багато прикладів можна привести. І у звичайному житті ми часто таке бачимо. Пізно усвідомлює чоловік, що означала для нього Головна жінка. Що давали йому, її любов і присутність. І чоловік говорить такій жінці, поки вони ще разом: ” ти моє життя”. Але сам не до кінця розуміє, що це чиста правда…