Перейти до вмісту

Жінка, яка любить себе

Жінка, яка пізнала і навчилася любити себе, починає жити у світі зовсім по- іншому. Та, яка прийняла і полюбила свою самотність, перетворивши її в насолоду, робить у житті зовсім інші висновки.

Вона перестає дивитися на світ очима переляканої дівчинки, та яка шукає у кожного перехожого чоловіка, того самого, який прийде, врятує, полюбить, попіклується і нарешті полегшить її страждання замінивши тим самим маму.

Вона перестане вдавати, що вона самостійна. Перестане грати роль, незалежної і успішної, чекаючи того момента, коли зможе на когось покластися.

Читайте також: Вплив кави на людські органи та організм в цілому

Вона уже не шукає у чоловіках одного із батьків. Вона стає матір”ю і сетрою сама собі. Вона може бути довго із великим задоволенням сама. Вона взагалі перестає шукати щось зовні, або просто знайшла саму себе. Уже дозрівша жінка починає дивитися на світ спокійно. Через любов до себе і розуміння життя.

 

Вона більше не погоджується на підозрілий зв”язок з чоловіком, з надією, що він зміниться на краще і виросте. Подорослішає і знайде себе, стане тим ідеалом, якого вона завжди хотіла бачити поруч із собою. Вона уже залишила ті ілюзії і спроби змінити і виховати чоловіка.

Вона готова бачити поруч лиш того, кого вона зможе прийняти без доробок і удосконалень. Зможе полюбити такого який є, розуміючи, що буде жити саме з цим, а не зі своїми фантазіями.

Вона точно знає на що готова, а на що ні. Що у силах змінити, а що ні.

Вона зможе бути щаслива сама з собою. А справжнє, внутрішнє, не показане щастя, маюче тверді підстави, завжди знайде можливість створити щастя у зовнішньому світі. Тому, що зовнішнє щастя – це відображення внутрішнього.