Перейти до вмісту

У кінцевому результаті я перестав спілкуватися з Оксаною. Так почуття у мене до неї є і то великі, але я не готовий бути батьком для чужих дітей.

Мені 37 років і я розлечений. Моя дружина мені зрадила і я розчарувався у жінках і у коханні, адже дуже сильно її кохав. Багато років я був сам. І ось зараз, я втомився повертатися додому в порожню квартиру після роботи, втомився проводити час з друзями, які тільки і говорять, що про своїх дружин і дітей. Я захотів своєї сім”ї і почав пильніше придивлятися до жінок і дівчат, шукаючи для себе гідну кандидатуру в дружини.

Через кілька місяців пошуків і роздумів, я знайшов ту, яка ідеально мені підходила. Оксана працювала разом зі мною на роботі, в іншому відділі. Приємна, приваблива, як і я, розлучена. Я все ж таки наважився запросити її на побачення. Вона погодилася, ми провели чудовий вечір, вона виявилася дуже глибокою співрозмовницею. Я ще подумав, як можна було кинути таку жінку. Все пройшло настільки чудово, що я був готовий одружитися з нею уже завтра.

Але далі сталося щось таке, чого я аж ніяк не очікував. Через кілька тижнів нашого знайомства Оксана запросила мене в гості до себе додому. Я сподівався, що Оксана влаштує для нас романтичну вечерю, але вдома у неї на мене чекав сюрприз. Виявилося, що жінка одна виховує двох дітей. Про дітей вона мовчала, а тепер вирішила, що це найкращий час, щоб нас познайомити. Я не очікував такого повороту.

Читайте також: Я знаю, що я живу неправильно, що потрібно взяти себе в руки і почати все з нуля. Але як взяти себе у руки, якщо мене нічо не радує?

Вечір був зіпсований. Всю ніч я думав, що мені робити. Я розривався між почуттями до Оксани і неприязню до чужих дітей. Мені було важко зробити вибір. У кінцевому результаті я перестав спілкуватися з Оксаною. Так почуття у мене до неї є і то великі, але я не готовий бути батьком для чужих дітей.