Перейти до вмісту

У мене була дуже гарна сім’я, чоловік, діти. Але мені захотілося нової любові

У мене була дуже гарна сім’я, чоловік, діти. Всі заздрили мені. Говорили, яка я щаслива, який турботливий і люблячий чоловік у мене, які прекрасні діти.

Але одного разу я відчула себе нещасною. Мої діти виросли, пішли з родини, з ними пішли турботи, і тягар відповідальності впав з плечей. Тому мені захотілося свободи, зайнятися собою коханою.

Я зрозуміла, що розлюбила чоловіка, перестала відчувати до нього потяг. Мені захотілося нової любові.

Мої подружки завжди говорили мені: “На твого чоловіка молитися треба”. А мені так захотілося отримати задоволення, щоб кричати від щастя, відчути себе справжньою жінкою. Чоловік і навіть діти стали дратувати мене. Мені хотілося, щоб всі залишили мене в спокої і не лізли в моє особисте життя.

Читайте також: Вчені розповіли, чому жінкам не можна постійно готувати їжу

Невдовзі в одній із соціальних мереж я познайомилась з чоловіком, який проживав у сусідньому місті. Непомітно я закохалася і стала мріяти про зустріч і ночі кохання. Нарешті ми зустрілися. Наша перша ніч не стала святом. Все сталося швидко і зовсім не романтично. Потім була друга, третя, четверта ніч. Мені було трохи краще, ніж з чоловіком, але не так, як очікувалось. Нічого не змінювалося протягом всіх наших зустрічей, все відбувалося буденно і на цьому все закінчувалося. А незабаром закінчилися і наші зустрічі.

У мене залишилася сім’я, чоловік та діти. Сьогодні мій 51 день народження. Я отримала те, що хотіла. Я вільна і займаюся тільки собою коханою. Закінчилась уся ця метушня, пов’язана з готуванням, прибиранням, пранням.

Але була одна проблема: одного разу я підійшла до дзеркала і побачила, що звідти на мене дивиться самотня і нещасна жінка.