Перейти до вмісту

Вчені розповіли, чому жінкам не можна постійно готувати їжу

Дослідники з Чикаго заявили, що їм вдалося довести, що регулярне приготування їжі шкодить жіночому серцю
До такого висновку вони прийшли в результаті дослідження, яке науковці проводили протягом 14 років.

Фахівці встановили, що жінці не можна багато часу перебувати біля плити, якщо вона хоче підтримувати своє здоров’я в належному стані. Потрібно іноді відмовлятися від готування та відпочивати від цього домашнього заняття. Це потрібно робити навіть у випадках, коли жінка не ходить на роботу та домашні обов’язки – її єдине завдання протягом дня. Інші домашні справи не мають такого негативного впливу на здоров’я жінок.

Читайте також: Салат з чорницею, який підійде для всіх типів споживачів

Також фахівці виявили у жінок, які часто готують біля плити, збій гормональної системи, а також підвищення тиску, що призводить до серцевих захворювань. Все пов’язано з перепадами температур біля гарячої плити, які жінка відчуває на собі протягом дня.

Також, під час постійного готування, жінки завжди змушені пробувати різну їжу, що не вельми позитивно позначається на вазі та в підсумку може стати причиною ожиріння. А також це велике навантаження на ноги та хребет, що також негативно позначається на здоров’ї. Вчені говорять, що регулярне перебування на кухні може призводити до серйозних проблем зі здоров’ям.