fbpx

У мене не може бути дітей. Коли я був у відряджені, дружина зрадила мене з колегою по роботі. Вона запевняє, що все робила заради нашої спільної дитини. Я точно впевнений, що ніколи не зможу прийняти цю дитину, тому вирішив подати на розлучення

У шлюбі з Олею ми 7 років, закохався я у неї з першого погляду, рік прозустрічалися й одружилися. Після весілля ми відразу хотіли дітей, але у нас не получалося. Ми відвідали багато клінік, проходили дороговартісне лікування, однак нічого не давало результату. Потім лікарі в підсумку поставили мені, що у мене не може бути дітей.

Після цього, стосунки між мною дружиною погіршилися. Я був розчарований у всьому, мені здавалося, що перебував у депресії, і тут Оля ще постійно зі своїми докорами. А розв’язка в ситуації така — жінка говорить, що ми станемо батьками, і ніби то ця дитина від мене. Вона ходила щаслива, а я одразу висловив їй підозру у зраді, адже чітко знав, що у мене не може бути дітей. Я влаштував скандал і вона під тиском зізналася у всьому.

Читайте також: Мафіни із шоколадом та малиною

Коли я був у відряджені, вона зрадила мене з колегою по роботі. Оля мене запевняє, що все робила заради нашої спільної дитини. Звичайно, в цей же вечір вона зібрала речі і поїхала до батьків, а я наступного дня подав на розлучення.

Хоча суд дам ще місяць до прийняття остаточно рішення, я знаю, що ні з нею, ні з її дитиною не хочу мати нічого спільного. Зараз живу і навіть не помічаю, як пролітають дні: вранці робота, потім дім, алкоголь, замкнене коло.

Я дуже розчарований та злий на Олю. Незнаю, як мені далі жити. Кохаю свою дружину і не можу повірити у все, що відбувається. Навіщо вона так вчинили ? Мене аж нудить від цього абсурду. Вона все пише, пише мені, що любить мене і подібне ніколи не повториться, що дитинка – це щастя…

 

Позначки:
facebook