Перейти до вмісту

У мене є цілих дві свекрухи, а все тому, що я одружилась вдруге. З першою завжди все було прекрасно, а друга ніяк не виходить зі мною на одну хвилю. Ми якось не можемо зрозуміти один одного.

У мене є цілих дві свекрухи, а все тому, що я одружилась вдруге. З першою завжди все було прекрасно, а друга ніяк не виходить зі мною на одну хвилю. Ми якось не можемо зрозуміти один одного.

Пощастило, що вона живе в передмісті, тому не часто буває у нас в будинку. Але якщо вже і приїжджає, то мало нікому не буде…

Вона завжди приїжджає з продуктами і зі словами: «Тепер-то ви зможете поїсти як люди, по-людськи!». Чому вона думає, що до цього ми погано харчувалися, не зрозуміло. Хоча, нехай готує, якщо їй не важко. Мені буде легше.

Напередодні її чергового візиту на цілі вихідні. Так що ми з чоловіком вирішили поїхати по бутіках і прикупити трохи одягу.

А на зворотному шляху заїхали за нею на вокзал, щоб зустріти. Ясна річ, я приїхала додому і почала діставати обновки, міряти їх і дефілювати.

Читайте також Ось таке життя у наших пенсіонерів, які все життя невтомно працювали, заробляли на хліб насущний і не більше.

І тут почалося … її не влаштувала ціна на ліфчик, який мені дуже сподобався і я його купила.

Щоб ви розуміли, бюстгальтери для ходіння просто вдома я купую гривень за 500, а на вихід ще дорожче. І вся справа не в тому, що ми живемо на широку ногу. А в тому, що об’єм моїх грудей 80 сантиметрів, а чашка 5.

Так що з такими даними мені непросто купити для себе красиву і хорошу, притому, недорогу білизну. А то бретельки можуть швидко розтягнутися. Так що недорогі варіанти я не розглядаю взагалі.

Коли вона побачила, скільки коштує мій ліфчик, то мало не знепритомніла. Стала називати мене марнотратом, поганою господинею, адже можна ж було зайві гроші витратити на їжу для її коханого синочка! А то він недоїдає!

Але її син зовсім не виглядає як сухарик — при його зрості 172 він важить 80 кілограмів. Але вона про це, забула. Трохи оговтавшись вона заявила, що у них на ринку ліфчики продаються в два рази дешевше і вона обов’язково привезе його мені наступного разу.

Дівчатка, поділіться порадами, як пояснити свекрусі, що ми не потребуємо її порад, що ми дорослі і самі розпоряджаємося своїми грошима?

Чоловік на наші з’ясування відносин тільки посміхається, адже нічого такого не відбувається! А я як себе почуваю при цьому? Чому я, пристойно заробляючи, повинна звітувати і виправдовуватися перед кимось?