Історії

У мого чоловіка вже 10 років є коханка. І у них спільна донька.

Сьогодні я зустріла Наталю на майданчику. Вчора пройшов дощ, стало трохи тепліше і ми вийшлт гуляти з дітьми.

Наталя виглядала сумною. Ми з нею розговорилися і вона розповіла про свої події, що сталися за останній час.

Далі від імені Наталі:

-З чоловіком ми одружені 19 років, у нас двоє дітей, як ти знаєш. Старша вже вчиться в коледжі, їй 17 років, а молодший син Миколка йде в школу в перший клас. До речі, наші діти в одній школі вчитися будуть.

Так ось, все добре, я працюю і підробляю бухгалтером віддалено, у чоловіка свій бізнес. Я встигаю і за дітьми дивитися, і за будинком, чоловік завжди приголубить. Раз на рік обов’язково відпочинок на морі. Не життя, а мрія.

-Так, Наталю, я пам’ятаю, як всі на твого чоловіка дивилися. – сказала я. – Але якщо з чоловіком все добре, то що трапилося? ніхто не захвoрів?

– Ех, ніхто нічого не знає, – сумно відповіла Наталія. – У чоловіка бувають періоди, ну один-два рази в три місяці, коли він йде в запiй на пару днів. Це може бути риболовля з друзями або зустріч з товаришами по службі, та може просто поїхати до мами і пuти на самоті там. Головне, щоб його ніхто не чіпав. A потім він відходить і знову зразковий сім’янин.

Я багато років думала, що Валера мені вірний. Так, з його здібностями шифруватися йому краще було в розвідники йти. Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років!!! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старше нас на три роки. У неї два сини є, а ще дівчинка. Їй вже 4 роки. Валера точно впевнений, що дитина його.

Слухай, Наталю, ти стільки років навіть і не підозрювала про це . Як ти змогла дізнатися?

-Чоловік проговорився. Навіть не мені, а синові. Семирічній дитині !? Валера запропонував Миколці поспілкуватися з молодшою ​​сестричкою. На що син відповів, що у нього є тільки старша сестра. А цей дивак дістав звідкись фотографії та став показувати дитині. А Миколка мені розповів.

Ну, я притиснула Валерку і він розговорився. Поки я працювала як кінь, він гуляв зі своєю Танько. Пізніше він її влаштував до себе на роботу, щоб більше часу проводити разом. Поки я на збeрежeнні лежала з сином, а потім в пoлогoвому будинку, вони жили практично разом. Вони займaлися цuм в нашій машині, де ми возили дитину, на дачі і на роботі. Добре, що розуму вистачило додому не притягти.

Читайте також:Я ніколи не думала, що бувають жадібні до грошей люди, поки не познайомилася зі своєю свекрухою.

– Наталю, що робити тепер будеш?

-Однозначно розлучатися. Правда Валерка, як почув про розлучення, прибіг і назад проситься. Знає адже, що я на розділ майна , фірму і машину доведеться ділити. Як добре, що хоч квартира на дітей записана, а то хіба мало що.

Він мені твердить, що люблю не можу, а я йому не вірю. Досить вже, 10 років обманював. Нехай котиться до своєї Танька і живе з нею. А я не хочу більше брехні.

Ось так в житті буває. Живеш з людиною, повністю довіряєш їй, ділишся своїми таємницями і мріями, а він живе подвійним життям і в вус не дме. Сподіваюся, що у Наталі вийде вибратися з цього бруду і знову повернути довіру до людей.