Перейти до вмісту

У перший день знайомства, майбутня невіска заявила мені: – Тьоть Наталя, ви все таке жирне приготували, я такого взагалі не їм. Потрібно правильно харчуватися. Я краще у вітальні почекаю, поки ви з Максимом повечеряєте

– Мамо, знайомтеся, це моя дівчина Оля. Думаю, ви знайдете спільну мову.

Ось так дивно вирішив познайомити мене син зі своєю дівчиною. Було видно по Олі, що вона дуже соромилася. Атмосфера була напруженою, однак я трималася і намагалася постійно про щось розмовляти.

Оля дійсно була дуже скромна і це мені імпонувало. Правда, коли ми сіли за стіл, вона якось з-під лоба глянула на мого сина й мене це насторожило. Максим нещодавно зробив їй пропозицію, то ж віднеслась до приготування серйозно, щоб вразити гостю. Але моя майбутня невістка за годину скуштувала тільки трошки салату, а потім сказала:

– Тьоть Наталя, ви все таке жирне приготували, я такого взагалі не їм. Потрібно правильно харчуватися. Я краще у вітальні почекаю, поки ви з Максимом повечеряєте.

Читайте також: Ніжний та легкий торт Рафаелло, який просто тане в роті

От що я таке жахливе приготувала: салат Олів’є, налисники м’ясом, бульйон, плов з бараниною, сирна та м’ясна нарізка, овочевий салат, фрукти і торт. Ну в кожної людини свої смаки і я це прекрасно розумію. Вона ж могла їсти овочі, фрукти, сир. А те, що вона просто встала з-за столу, для мене було дуже принизливо, я ж старалася готувати.

Я тоді дуже образилася, кинула тарілку й пішла з квартири, щоб не наговорити ще невістці зайвого. Я просто не розумію, старалася, готувала цілий ранок, а вона прийшла в мій дім і ще вказує, що я маю ставити на стіл.

Могла б і ввічливо це сказати, або ж взагалі промовчати, все-таки перше знайомство.