Перейти до вмісту

У сучасному суспільстві надзвичайно важливо залишатися собою, іншими словами – бути особистістю.

Сучасне суспільство схоже на інкубатор, де всі люди є однаковими. Зараз існує проблема – людина боїться здаватися не такою, як інші. Вона шукає собі приклад для наслідування, і стає, грубо кажучи «клоном». Люди намагаються слідувати усім модним тенденціям й правилам як і в поведінці, так і у зовнішньому вигляді, вважаючи це правильним.

Читайте також В сучасному суспільстві модно бути молодим і юним.

 

Можна сказати, що зараз існує «стадний інстинкт», тобто людина думає: усі так роблять – тоді і я так зроблю». Також більшість думає: « А що про мене скажуть інші?». Відразу виникає питання: невже інші є експертами у тій чи іншій справі?! А хто сказав, що інші роблять правильно.

Через сумніви і страхи людина боїться показати власне «Я». Тому часто вона виглядає невпевненою у своїх силах. А невпевненість заважає у всіх сферах життя. Тому не потрібно боятися проявити свою думку, свій смак у тому чи іншому. Варто мати правило: «Вражати – мій девіз!». Не потрібно ховатися за стереотипами і чужими правилами.

Отже, завжди потрібно висловлювати свою думку, і робити щось так, як вважаєте правильним. Адже людина, як не боїться показати своє «Я», багато чого може досягти у своєму житті. Потрібно більше показувати свою неповторність. Варто пам’ятати, що ми такі, які ми є. А усім догодити все одно не вийде. Залишайтеся собою у будь-якій ситуації, тоді ви відчуєте легкість і станете щасливі