Перейти до вмісту

У цей момент я зрозуміла, що вже не можу себе стримувати! Так економити на дітях – це жaхливo.

В честь приїзду мого брата ми вирішили зробити святкування вдома. Оскільки сім’я у нас невеличка, ми відразу домовились, що зустрінемось у нас вдома, а не у якомусь закладі. У нашому будинку місця достатньо буде. Ми вирішили, що кожний щось принесе та приготує самостійно – так буде краще та зручніше, бо всім топтатись на одній кухні буде незручно, а одному все готувати буде складно.

 

Все обговорили – всі отримали завдання. Мені як господині дому прийшлось готувати гарніри, декілька закусок, салати та гарячі страви. У нас було найбільше роботи. Але ми домовились, що хтось по можливості прийде швидше, щоб допомогти все викласти на стіл.

 

Брату доручила зайнятись морепродуктами та шашликом. Він у нас в цьому спец! Обожнює готувати та завжди вибирає найкращі продукти – особливо рибу. А його маринади для м’яса неймовірні.

Сестра зі своїм чоловіком була відповідальна за десерти та фрукти. Ще обіцяла щось з салатів приготувати.

От так ми й домовилися з організуванням святкування.

 

Домовилися ми зі всіма, щоб приходили о 15:00. Сестра пообіцяла, що прийде швидше, щоб допомогти зі всім та щоб вчасно все приготувати, адже у мене було найбільше завдань.

Ми з сестрою були заміжні та мали дітей, а брат поки що не знайшов свою половину, але цим він сильно не переймався – казав, що ще не час. Тому нас було 8 людей, разом з дітками.

 

Ось настав цей день. Я від самого ранку на кухні готую, прибираю, щоб встигнути все вчасно приготувати! Пройшло декілька годин, я все приготувала, а сестри так і не було. А ми ж то з нею домовились, що вона має прийти, щоб мені допомогти. Добре, що був чоловік. Він все сервірування столу взяв на себе, всі страви також поносив та поскладав – за що я йому щиро вдячна, адже приготування всіх страв мене стомило. Ми зі всім вчасно справились!

 

Прийшов брат з двома пакетами. У одному пакеті було ароматне м’ясо для шашлику, а в іншому – креветки, форель та мікс морепродуктів. Брат як завжди взяв всього з запасом.

Ми вже почали розпалювати мангал, а сестра, яка мала мені допомагати, досі не з’явилась.

Ми собі розмовляємо біля вогню й ось пролунав дзвінок у двері – прийшла наша сестра з чоловіком та дітками. Без вибачень, ніби ми навіть не домовлялись про, те що вона має мені допомогти. CвAритиcь я не хотіла і просто промовчала – взявши на кухню пакет який вона принесла.

На кухні почала все виймати та була просто ошелешена. У пакеті було два невеликих рулети, декілька яблук, виноград, банани та диня. Це все їй обійшлось приблизно 250-350 гривень.

Я таке вже не могла витримати. Мало того, що вона запізнилась і не прийшла мені допомогти та ще й вирішила взагалі не тратитись, адже хтось інший гостей приймає, а не вона!

Бувають різні ситуації в житті, звичайно ми не є багатими людьми, але хотілось відсвяткувати приїзд брата у сімейному колі, коли можна всім гарно поспілкуватись та смачно поїсти.

 

Читайте також Сподіваюсь, це була разова ситуація, але якщо наша сусідка не вгомониться і в подальшому, тоді вже втручуся я.

Я вирішила, що нічого не буду їй казати та cвaритиcь, бо все ж таки не так часто ми збираємось. Вона навіть вибачення не попросила, за те що не прийшла допомогти, а просто пішла собі та сіла за стіл.

 

У сестри було двоє дітей, а у нас одна дівчинка. Так співпало , що у нашої завтра день народження, а у дітей сестри тиждень тому було, але святкувань ніяких вона не робила, бо вони були трохи прихворіли. Вечір підходив до закінчення і брат вирішив зробити сюрприз нашим дітям.

Подарував дівчатка красивих ляльок барбі з останньої колекції, а сину сестри самокат відомого бренду. Діти були в захваті! І звичайно я не забулa про своїх племінників і тако підготувала їм подарунки. Для дівчинки – гарний ляльковий будиночок зі всіма оздобленнями та деталями, а для хлопчика – великого робота трансформера на радіокеруванні. Діти не могли стримати своєї радості, адже про такі подарунки вони мріяли. Ось тут я бачу, що моя сестра виймає з пакета невеличкий подарунок та дарує мої донечці. Я не очікувала, що сестра подарує моїй дитині невеликі пазли, колготки та шоколадку.

 

У цей момент я зрозуміла, що вже не можу себе стримувати! Так економити на дітях – це жaхливo. Вона ж знала, як я ставлюся до подарунків, вона знала, що стіл у нас був накритий без її допомоги, хоч домовленість була інша. Як можна бути такою скнaрOю, тим більше до рідних?

Ми старалися здивувати дітей та вибирали подарунки, ті на які вони чекали, а сестра так подарувала аби збутись. Я розумію, що фінансові можливості можуть бути різні, але не у нас. Як я, так і вона — зараз сидимо вдома та займаємось вихованням дітей, а наші чоловіки непогано заробляють, тому жалітись немає на що.

 

Вона з чоловіком зібрала дітей, забрала з кухні пакет з фруктами та рулетом, які ж сама купила і пішла з мого дому.