Урожайна пекінська капуста на вашому городі: секрети та догляд

Пекінську капусту добре садити ранньою весною 15-20 квітня, або в літку з 20 липня по 10 серпня.

Вирощування пекінської капусти без розсади

Місце для вирощування цієї рослини має бути добре освітленою. Пекінська капуста чудово росте після часнику, цибулі, огірків, картоплі або моркви – це кращі попередники цієї культури.

Отже, спершу зробіть акуратні лунки на відстані 30 сантиметрів, зберігайте таку відстань і між рядками. Далі в кожне заглиблення слід додати 2 ст. л. попелу, а ще 0,5 л перегною або компосту. Потім влити ще багато води. Після цього можна сіяти насіння, або ж розсаду.

Зазвичай насіння заглиблюють на 2 см та загортають. Зверху ретельно посипають попелом. Вже після 7 днів ви побачите перші сходи.

Читайте також: Рецепт приготування Тірамісу

Догляд, полив та підживлення пекінської капусти

Потрібно слідкувати за температурою, адже пекінська капуста любить рости в прохолоді. Найкращим варіантом є температура 15-20 ° С.

Також капусту потрібно накривати нетканим полотном, такий метод подарує вам багато переваг: саджанці будуть захищені від перепадів температури та заморозків, полотно укриває рослину від прямих сонячних променів, не допускаючи перегріву, також вберігає від зайвої вологи під час рясних дощів та від різноманітних шкідників.

Поливати капусту слід 1 раз в тиждень теплою водою. Полив має бути рясним.