Перейти до вмісту

Усі засуджують мене, але я всерйоз хочу віддати синоча у дитячий будинок, щоб влаштувати особисте життя

Я завжди мріяла про щаслиу та міцну сім’ю. І ніколи не могла подумати, що моя рідна дитина стане для мене перешкодою. І причина тут не в тому, що за нею потрібен догляд і забезпечення, а в чоловіках. Так сталося, що після появи синочка, чоловік покинув нас. І зараз, коли я знайомлюсь з чоловіками, всі відвертаються від мене, як тільки дізнаються про сина.

Мені часом навіть здається, що мені потрібно віддати його у дитячий будинок. Адже тільки тоді я зможу влаштувати своє особисте життя. Якщо від мене перестануть відвертатися всі, з ким я спілкуюся, то тоді можна буде сподіватися хоча б на когось. Так, знаю, це звучить цинічно, але які у мене ще є шанси?

Читайте також: Смачний пиріг на кефірі з вишнею

Я нікому ще не говорила з свої рідних про це, але найближчим часом планую обговорити, наскільки це розумний вчинок. Мені правда невідомо, як вони відреагують на моє бажання. Просто по реакції своєї подруги я розумію, що для людей мій світогляд часто здається неправильним. Вона засуджує мене, і говрить, що син – це найголовніше у моєму житті.

Ось від неї, я такої відповіді не очікувала. Адже ми давно знайомі і знаємо одна про одну майже все.

Так чи інакше, але скоро мені доведеться прийняти рішення. Можливо воно буде не найвірнішим, але жити так не можна …