Перейти до вмісту

Уже 2 роки я не спілкувався ні з мамою, ні з сестрами. Допомагати їм я не збираюся, адже тепер мені є про кого дбати

Нас в сім’я було багато і ми дуже рано залишилсь без тата. Мамі було важко, тому уся фінансова відповідальність лягла на нас з братом. Ми мали забезпечити себе, маму й двох молодших сестер. Через це я рано пішов працювати.

Згодом старший брат одружився і переїхав жити до дружини в інше місто. Щодо мене, то рідні так звикли висіти на моїй шиї, що робили все можливе, аби я залишався поруч з ними якомога довше. Бувало і таке, що мама вимагала від майбутнього зятя викуп за наречену. Чоловіка таке нахабство обурило настільки, що весілля довелося скасувати.

Якось з часом мені надоїло, і я вирішив поїхати на заробітки за кордон. Повертатися додому не входило в мої плани. Я поставив маму перед фактом, що допомагатиму їм з грішми, поки молодшій сестрі не виповниться 18 років, а далі – кожен сам за себе.

Згодом у мене появилася дівчина, Оксана. У нас зав’язалися стосунки, які закінчилися освідченням. Проте весілля довелося відкласти, щоб я заробив трохи грошей. Та й до дня народження сестри залишалося кілька місяців. Оксана увійшла в моє становище й люб’язно погодилася.

Читайте також: Домашній сливовий соус ткемалі 

Пів року я знову провів на заробітках. Увесь цей час від Оксани не було жодної звістки. Коли я повернувся, то відразу пішов до нареченої в гості, але дізнався від сусідки, що сюди приїжджала моя дружина Марія з нашою дитиною на руках. Вона заявила, що Оксана руйнує їх сім’ю. Насправді то була моя сестра, але їй вдалося обдурити дівчину. Після цього Оксана з речами пішла геть.

Уже 2 роки я не спілкувався ні з мамою, ні з сестрами. Зрештою вирішив навідатися до них в гості. Виявилося, що у мене є двійко племінників, але обидві сестри встигли розлучитися зі своїми чоловіками. Тепер вони наполягали на тому, що я повинен забезпечувати не лише їх, але й їхніх дітей.

Згодом Оксані я зміг розповісти всю правду, і ми побралися, а зараз плануємо купити власне житло. Допомагати мамі з сестрами я не збираюся, адже тепер мені є про кого дбати.