Перейти до вмісту

Уже рік син з невісткою живуть на орендованій квартирі. За цей період син вже декілька разів до нас приходив з речами після гучних сварок. Всі ми впевнені, що Андрій скоро здасться й подасть на розлучення, адже так довго тривати не може

Коли син привів додому невістку, то вона відразу усім не сподобалася. Вона здалася якоюсь несерйозною, ще й вдома нічого робити не вміла. Познайомилися ми з нею вперше на пітніку на дачі, там часто збиралися родиною. Тоді всі шепталися між собою: як він міг покохати таку дівку? За що він її обрав?

Та ще й характер в неї жахливий, в перший же день крутила носа, все їй не смачно, соуси шкідливі, то вона не їсть, то не корисне. Андрієм моїм крутила, як хотіла, а він тільки навколо неї бігав. Я все-таки надіялася, що до весілля справа не дійде, тому була дуже шокована, коли він зробив їй пропозицію. Грошей він тоді ще не мав, був студентом, вирішили просто розписатися. Батьки нареченої проживають у іншому місті, тому на розпис не приїхали, але обіцяли приїхати на весілля.

Вже до застілля все було готове, як за три дні до весілля невістка влаштувала скандал, бо хоче сукню з салону, яку вона нещодавно там бачила. Ми були шоковані, адже купити таку дорогу сукню у нас не було можливості. Звичайно, ми її відмовили, син вже хотів брати кредит, але ми його відмовили. Так вона просиділа з сумним обляччям все святкування, бо довелося іти в платті, яку вона ще сама місяць тому відкупила в подруги.

Читайте також: День, коли батьки примусово видали Олю заміж за нелюба, зіпсував життя, мінімум двом людям. Максим побивався в день її весілля, плакав зі словами: “Навіщо вона це зробила? Заміж Оля мала виходити за мене. Я її так кохаю …”

Зараз молодята уже рік живуть на орендованій квартирі. За цей період син вже декілька разів до нас приходив з речами після гучних сварок. Всі ми впевнені, що Андрій скоро здасться й подасть на розлучення, адже так довго тривати не може.

Нещодавно ми з чоловіко святкували ювілей нашого весілля. Ми вирішили відсвяткувати на дачі з усією родиною. Мій брат недолюблює мою невістку, то ж подарив нам портрет, де зображена я з чоловіком, донька з зятем, а син — без невістки. Звичайно, Оксана це побачила і дуже розізлилася. Влаштувала скандал синові, а той тепер перестав з нами не спілкується. Ми вже йому повідомлення написали, що це ж не наша ідея була намалювати портрет без невістки.

Дочка також намагалася поговорити з Андрієм, пояснювала йому, що ми з тактом ні в чому не винні. А той далі за своє, що ми хочемо його розлучити з дружиною. Ми б, звичайно, не проти, але взагалі не пхаємося в їхні стосунки. Незнаю тепер, як ми маємо налагодити стосунки з сином …