Перейти до вмісту

В інтернеті я познайомилася з красивим іноземцем. Він запрошує мене до себе в гості, але летіти сама у іншу країну я боюся. А якщо я взагалі йому не сподобаюся і я залишуся сама в чужій країні?

Мені уже 30, але в особистому не складається. Я працюю на двох роботах, тому на знайомства з хлопцями у мене часу не вистачає. Але 4 місяці тому, в інтернеті я познайомилася з красивим іноземцем. Він вже з перших днів говорив, що хоче навідувати моє місто. Згодом ми стали переписуватися кожного дня, обмінювалися фото, спілкувалися через відеозв’язок, розповідали один одному найпотаємніше.

Цей хлопець здавався мені спорідненою душею, однак на мої запрошення в гості, він знаходив безліч відмовок, а сказав, щоб я завітала в гості. Мені не виходило з роботою і так згодом ентузіазм до зустрічі згас.

Він мені дуже подобається і не можу переривати спілкування. Я розумію, що якщо мислити логічно, то він би сам мав приїхати до мене, але йому зараз не виходить, а я думаю, щоб на свята полетіти до нього. Він ще й постійно говорить про те, що якщо я не приїду, то наші почуття скоро погаснуть, але я не хочу його втрачати.

Читайте також: Рецепт приготування зимової окрошки

Але летіти сама у іншу країну я боюся, а ще він не сказав, де я там маю жити, за шо харчуватися. Це все коштує великих грошей. Хоча я йому говорили, що заробляю я не дуже багато, а він мені казав, що тобі потрібно шукати іншу роботу. Єдина, у чому він мене запевнив, що витрати за розваги він бере на себе, хоч щось добре.

Я розумію, що в іноземців зовсім інше життя, але ж це він говорив, що приїде до мене. Я спочатку не планувала такі витрати. А якщо я взагалі йому не сподобаються і я залишуся сама в чужій країні?