Перейти до вмісту

В підсумку Свят посварився зі всіма родичами, перестав з ними спілкуватись. Згодом розлучився з дружиною. Звісно що аліменти чоловік не платив, бо не вважав за потрібне.

Знаєте, часто так буває, що старші діти отримують набагато менше уваги, ніж молодші. Так було в сім’ї Якова та Свята. Яків був старшим і ріс більш відповідальним, а от Свят був балуваною дитиною та дуже комфортно відчував себе під крилом батьків.

 

Яків закінчив школу на відмінно, вступив до хорошого ВУЗу, так ще й зміг вступити на державну форму навчання. Паралельно навчанню він працював та в дуже юному віці зрозумів, що потрібно старатись та працювати, багато працювати ради свого майбутнього. Тому всю молодість він важко та багато працював, щоб забезпечити собі хороше та стабільне життя і опору для майбутніх дітей.

Читайте також Після цього ми перестали так тісно спілкуватися з свекром, спілкувались лише з свекрухою.

 

А ось з Святом була інша ситуація. До своїх двадцяти шести років він взагалі ні про що не переживав. В школі навчання в нього було ніяке, як і в університеті, в який його влаштували батьки, бо сам Свят вступити не зміг. Тринькав гроші, які брав у батьків, міняв дівчат як шкарпетки та не переживав про майбутнє. Жив сьогоднішнім днем, так сказати.

Але такі гулянки Свята привели до того, що одна з його пасій завагітніла. Цього разу він вирішив вчинити як доросла людина. Свят одружився на дівчині та зняв житло та знайшов роботу. Та на роботі він довго не проробив. Довго на одному місці він протриматись не міг. То його звільняли, то він сам звільнявся.

 

В цей час Яків вже мав дві квартири, одну з яких подружжя здавало, та вони з дружиною планували дитину. Свят вирішив, що раз старший брат досяг успіху, то має йому допомогти. Тому він прийшов до Якова та почав вимагати в брата, щоб той віддав йому квартиру, яку Яків здає в оренду, бо вони ж брати, а брати мають допомагати один одному.

Яків ж сказав, що це дуже нахабний вчинок. І що квартиру він Святу не віддасть ні за яких умов. Це проблема Свята, який всю молодість гуляв, а тепер не має ні коли ні двора. Так, ні з чим, розлючений та обурений Свят пішов жалітись батькам, яким ніколи не допомагав. І там батьки підтримали Якова, бо ж вже були літніми людьми, яким самим потрібна допомога, а допомагав їм тільки старший син, в той час як молодший весь час сидів на шиї стареньких.

 

В підсумку Свят посварився зі всіма родичами, перестав з ними спілкуватись. Згодом розлучився з дружиною. Звісно що аліменти чоловік не платив, бо не вважав за потрібне. Так Свят почав перебиватись заробітками, в той час коли Яків вже почав будувати будинок та виховував красуню донечку.

Хто ж знав, що те, що Свята більше балували та прощали його проступки, ніж Якова приведе в майбутньому призведе до таких наслідків?