Перейти до вмісту

В результаті бесіди виявилось, що мої коштовності Наталія бере не вперше, гроші в неї закінчились давним-давно, а квартиру вона навіть не починала шукати.

Моя мама мала мою молодшу сестру Наталію в 31 рік. Це вплинуло на її ставлення до неї. Мама сильно опікала сестру, пилинки з неї здувала і, в той же час, багато дозволяла. Я з малою не спілкуюся. В нас різниця в 14 років. Про що мені з нею розмовляти? В неї зараз один вітер в голові.

Якось мама попрохала мене пустити пожити до себе сестру. Вона вступила до коледжу в моєму місті. Буде шукати житло, адже гуртожиток не для такої царської особи, як Наталія.

– Це всього лише на два тижні! – Переконувала мене мати.

Я погодилась, але за умов, що сестра буде нормально себе поводити, вчасно приходити додому і мама буде давати їй гроші на харчування.

– Вона чемна і порядна дівчина, моя голубко! – Завірила мама.

Ми з чоловіком порадившись, виділили сестрі окрему кімнату. Нашу доньку тимчасово забрали до себе. Донечка була не проти. Їй кортіло познайомитися зі своєї тіткою.

Приїхала моя сестра. Ми її зустріли та завезли додому. Вона навіть речі не донесла до своєї кімнати. Кинула сумки в порозі та кудись побігла. Мені це не сподобалось. Чоловік заспокоював мене. Казав, на каву до подружки побігла. Може та і є, подумала я.

Ми занесли речі Наталії і пішли займатися своїми справами. Сестра повернулася до десятої. Вона ні з ким не спілкувалася. Одразу побігла спати.

В шість ранку ми проснулись від шуму. Сестра сушила волосся. Чоловік зробив їй зауваження. У нас дитина п’яти років. Їй необхідний сон. Я вже мовчу про те, що це повна неповага до нас. Наталія скривилась, але попросила вибачення. Знов її не було цілий день.

Так тривало впродовж тижня. Сестра зникала на цілий день, але приходила вчасно. Ми думали, вона у пошуках житла, але ми помилились.

В черговий день, Наталія з самого ранку кудись побігла. Я не вставала, щоб її провести, а треба було. До десятої вона не повернулась, як і після. Ми дзвонили їй, але вона трубку не брала. Мамі не дзвонили, щоб не хвилювалася. Я вирішила, коли вона прийде, доброї прочуханки отримає!

Прийшла моя кохана сестра, а точніше, привели її в час ночі. П’яна, від неї тхне тютюном і в моїх сережках! Я кипіла від злості! Коли, ця мала гадина, встигла взяти мої коштовності? Хто їй взагалі дозволяв це робити? Хотіла всипати їй ременя! Але з ким зараз говорити? Вона настільки п’яна, що власного імені не пам’ятає. Завели, разом з чоловіком, Наталію в кімнату та пішли спати. Вранці поговоримо.

Очухалась сестричка тільки в три години. Я одразу почала її вичитувати за поведінку та за сережки. Вона ніяк не реагувала. Посуду після себе не помила, в ванній не прибрала і знов пішла спати.

Мій гнів наростав з кожною хвилиною. Ввечері повернувся чоловік. Тепер ми вдвох говорили з сестрою. Якщо мене вона ігнорувала, то на мого чоловіка в неї інша реакція.

 

В результаті бесіди виявилось, що мої коштовності Наталія бере не вперше, гроші в неї закінчились давним-давно, а квартиру вона навіть не починала шукати.

 

Читайте також Суд перерахував мої доходи й врешті прийняв рішення про скорочення аліментів на 15%.

– Звідки ж тоді гроші на алкоголь та цигарки? – Запитав мій Олег.

– Хлопець купує, — відповіла сестра.

Чоловік психологічно надавив на дівчину і ми дізналися, що «хлопець» зовсім не хлопець, а мужик 35 років! Та він за мене на 5 років старший! В неї розум є? А де мізки в того мужика? Він знає, що моя сестра дитина шістнадцяти років?

Я не знала, як реагувати та що казати. Відірвалась дитина від маминої спідниці і пустилась у всі тяжкі! Вона посуд після себе помити не може, а тут зустрічається з мужиком!

Хто його знає, що з нею буде. Залишати її в себе не хотіла, адже в мене немає бажання затягувати її в квартиру після кожної гулянки. Не хочу, щоб моя дитина на це дивилася. Поки Наталія жила в нас, вона не тільки зі мною не говорила, а так і не познайомилась з нашою донькою. Ми взагалі для неї ніхто. Розмовляла сестричка зверхньо. Ясно давала зрозуміти, що жити вона буде так, як їй заманеться.

 

Я подзвонила до мами. Нехай забирає її назад, або ж переїжджає в наше місто та селиться з цим нещастям. Мама мені не повірила. В неї Наталка золота дитина. Так-так, золота, адже в моїх коштовностях ходить. На думку матері мені все одно. В сестри ще залишався тиждень, щоб знайти житло.

В середу сестра знов проснулась в шість ранку. Гриміла посудом, знов сушила волосся, а потім зайшла без стуку та попросила дозволу, щоб скористатися моєю косметикою. Якщо вона і сьогодні не знайде квартиру, я її виставлю за поріг!

Знов посуд не помитий, все розкидано, а в її кімнаті повний гармидер. Я в прибиральниці не наймалася. Здорова дівка, а порядок навести не може.

Ввечері знов все було по старому. Сестра була п’яна, але на цей раз могла говорити. І скільки ж я гарного почула! Виявляється, я погано її прийняла. На думку моєї сестри, я повинна кожен раз готувати по три страви, для нашої високості, прибирати в неї, на машині возити, бо в неї ніжки болять ходити, та грошей давати, бо я старша сестра! Все. Досить.

 

Зранку поїхала моя сестричка до своєї подружки разом з усіма речами. Нехай робить, що їй заманеться. Мама дзвонила в істериці. Казала, що я неправа, а в Наталки зараз перехідний вік, тому іноді вона різка, але якщо її гарно попросити, то вона все буде робити! Якщо мамі так хочеться, то нехай просить. Я з цієї малою хамкою більше бачитися не хочу. Ми її привітно зустріли, вона ні за що не платила, терпіли Наталчині вибрики та закривали очі на те, що наша дитина віддала свою кімнату, а сестричка навіть ні разу не поговорила з нею. Ми зробили достатньо.