Перейти до вмісту

В результаті син залишився зі мною. Колишня дружина довго грозилась що доб’ється опікунства, все зробить, щоб моє життя стало пеклом.

Розлучення ніколи не були приємною справою. Поділ майна, з ким залишаться діти, та хто буде платити на них аліменти. Рідко коли подружня пара розходиться без сварок та скандалів. Ось й нас це не минуло.

Одружувався я на гарній та розумній жінці. Вона була врівноважена, ніколи грубого чи кривого слова не скаже. Все змінилось, коли ми одружилися та завели дитину.

Таня перестала приховувати свій огидний характер. Кожного дня на мене чекали вирішення наших відносин. Вислуховував, яка я погана людина, не можу нормально забезпечити, та як чоловік геть нікчемний. Такі сварки чергувались з постійними її гулянками з подругами. Часом вони сиділи у нашій кухні, часом ходили по кабаках.

Тетяні було геть все одно на свою дитину, а тим більше на мене. Звісно, такий розклад справ мене геть не влаштовував. Про це неодноразово говорив дружині. Але хто я такий, щоб до мене прислуховуватись.

Читайте також Звісно, що синові потрібні любов і ласка, яких повинно бути достатньо в житті дитини. Але їх треба проявляти в момент спілкування, а не як жалість до дитини.

Мені досі незрозуміло, навіщо вона захотіла йти заміж, якщо ще не нагулялась.?!

Зранку заводив малечу до бабусі з дідом, або в садочок, потім біг на роботу. Так з дня на день. Скажений ритм життя мене вимотував дуже швидко. Після останньої нашої розмови з дружиною, я попередив, або вона береться за голову, або ми розлучаємось. Ще тоді давав тисячу відсотків, що ні хто змінюватись не буде. Їй зручно так жити.

Коли настав день розлучення, жінка всіма силами намагалась довести, що це вона весь час дивилась за дитиною, вона забезпечувала родину, а чоловік тільки гуляв та пив. Ні хто не заперечує, бувають й такі випадки.

Тетяна все так при піднесла, що навіть сам повірив у своє п’яH ство та гульки. Спершу перевага була на стороні дружини. Їй вже мало не дозволили взяти опіку, коли я показав докази її брехні. На моєму телефоні буз запис з камери. Син грався ним, та випадково включив відео. На ньому було видно й алкоголь, неадекватних людей, та крики.

В результаті син залишився зі мною. Колишня дружина довго грозилась що доб’ється опікунства, все зробить, щоб моє життя стало пеклом. Можливо, я б і злякався, аби не знав її так добре. Це були знову пусті слова. Після розлучення більше я її не бачив. Жінка навіть не дзвонила, щоб запитати, як її син..