Перейти до вмісту

Варвара не була щаслива з чоловіком, адже він взагалі не приділяв уваги власній сім’ї.

Варвара терпіла та прощала чоловікові всяке. Жили здебільшого на гроші Варвари, бо чоловік, коли утримував кошти, ні в чому собі не відмовляв. Подруги бачили, як страждає Варвара, і довго переконували її покинути чоловіка. А вона не наважувалася: це був перший і єдиний чоловік в її житті, вона кохала його всім серцем.

Коли Варвара обіцяла чоловікові, що подасть на розлучення, він клявся та запевняв, що більше не буде зраджувати. Найгірше було і те, що чоловіка ще й свекруха захищала завжди. В тому, що Геннадій скакав у гречку, винила лише невістку.

Читайте також Сирний наполеон

Можливо, це б ще довго тривало, поки Варвара одно разу не повернулася з роботи. Вона застала чоловіка у їхній спальні з іншою. Посеред білого дня. От-от зі школи мали повернутися їхні діти, а квартирою розгулювала чужа жінка у Варвариному халаті.

Жінка одразу кинулася збирати речі чоловіка та виставила його за двері. Галас та шум під час сварки чув увесь під’їзд. Подала на розлучення, а чоловік хотів ще й відсудити майно. Його намовляла свекруха, адже тепер він був повністю на її шиї. Після такого, Варвара зненавиділа Геннадія.

Варварі було дуже важко, ще й з роботи вигнали. Жінка була в розпачі, і якраз в цей період до Варвари завітав несподіваний гість — молодший брат Геннадія. Федір переступив поріг, подивився на засмучену жінку і витягнув з гаманця кілька тисяч гривень.

— Чув, що тебе скоротили. Візьми гроші та купи щось племінникам, мені дуже соромно за брата, що він вам не допомагає.

Промовив це чоловік та й пішов, а Варвара і слова не могла промовити. Вона була шокована. Федір був повною протилежністю старшого брата — працьовитий, сумлінний, поміркований. Щойно закінчив виш, як одразу влаштувався на роботу. Але молодший від Геннадія на цілих 5 років.

Він все частіше став допомагати Варварі, а коли одна з доньок потрапила і лікарню з запаленням, то купив їй усі потрібні медикаменти. Згодом почав і в гості приходити. В один вечір чоловік признався, що завжди був закоханий у Варвару, але не хотів заважати братові.

— Бо ти неймовірна жінка: красива, розумна, чуйна та вірна.

Варвара не знала, як чинити далі. Федір їй теж подобався, але він молодший від неї, ще й рідний брат колишнього чоловіка – занадто багато перепон, щоб почати будувати стосунки.

— Ні, ні, я розтоплю твоє серце. Обіцяю тобі, ми будемо разом, — стояв на своєму Федір.

Минулого цілих два роки, поки Федір зміг завоювати серце дружини. Всі родичі дивувалися цій парі, а свекруха взагалі місця собі не знаходила. Правда, зараз вони досі разом і неймовірно щасливі.