Перейти до вмісту

Важливі слова, які варто казати своєму сину

«Кривдять – давай здачі»

Батько завжди вчив мене, що ніколи не потрібно битися, але завжди говорив, що в будь-якій агресії треба вміти себе захищати. Відступ- це не вихід. Батько досить часто розповідав одну історію зі своїх шкільних років. Памятає, як до нього причепилися старшокласники. Но він не тікав від них, не плакав, а взяв себе в руки і намагався себе захистити. Звичайно хлопці його і потовкли трішки, але більше не чіпали. Завдяки цій історії мені вдалося уникнути побувати на місці тих яких постійно били і ображали.

Якщо чесно, я намагався ніколи не доводити ситацію до бійки, та обходив їх осторонь, але якщо до цього доходило, я стояв захищаючи себе. І коли мої кривдники отримали пару разів в ніс, то у них пропало бажання мене бачити . Всі хлопці знали, що я за себе можу постояти.

«Ти дуже розумний і зумієш у всьому розібратися без чиєї-небудь допомоги»

Для успіху в житті чоловік повинен бути розумним та розсудливий, щоб навчитися заробляти достатньо грошей, вирішувати важливі проблеми і міг забезпечити достаток сімї. Чоловіки-бовдури у деяких жінок викликають тільки глузування та не повагу, а ось з успішними, вихованими, розумними чоловіками вони готові піти куди завгодно.  Я ніколи не міг зрозуміти деяких батьків, які дуже часто критикують і принижуть своїх синів. Це не є правильно, цим вони вбивають в них особистість, і сини виростають невдахами.

Читайте також: Ніжний гарбузовий відкритий пиріг

«Обіцянка дорожче грошей»

Також важливо привчити дітей завжди виконувати свої обіцянки. У моєму дитинстві, батько завжди нагадував про те , щоб я закінчував і виконував те, що пообіцяв і почав робити. Він стояв на своєму до поки я не виконаю свою обіцянку.

«Намагайтеся бути кращими»

Діти завжди повинні відчувати підтримку своїх батьків. Кожен батько має бажати бути кращим в своєму розхвитку. Наприклад, стати найкращим педагогом, кращим лікарем, або ж інженером. Діти  повинні відчувати підтримку своїх батьків. Це допоможе їм самореалізуватися, і досягти високих вершин.

«Старайтеся жити в міру, згідно своїх доходів»

Досить часто чоловіки не знають рахунку грошей. Інколи вони з легкістю  можуть витратити всі гроші, які заробили дуже тяжким трудом. Тільки їм вдалося назбирати певну суму, як вони одразу витрачають на що попало. Батьки мають навчити своїх синів розпоряджатися розумно та ретельно коштами.