Перейти до вмісту

Вчора випадково знайшла прихований акаунт у чоловіка на сайті знайомств і перебуваю в шоці

 

Зазвичай я лягаю рано спати, а чоловік сидить в іншій кімнаті за комп’ютером. Але вчора він прихворів і рано пішов в спальню, а я займалася своїми справами і мені потрібно було дещо зробити на комп’ютері.

У нас два комп’ютери – у кожного свій, але мій вчора зламався і я вирішила включити комп’ютер чоловіка. І чорт мене смикнув запустити браузер. А там. Відкривається сайт знайомств і анкета чоловіка.

В анкеті не було фотографії та змінено ім’я, але за іншими параметрами і за манерою мови я здогадалася, що цю анкету створив мій чоловік.

Виявилося, що вже майже пів року чоловік спілкується з іншими жінками, але якось дивно, тому що після пропозицій про зустріч вони йому пишуть повідомлення, на які він не відповідає.

Вранці, коли чоловік прокинувся, я влаштувала йому допит. Сказала що все знаю, бачила його анкету на сайті знайомств і запропонувала пояснити свої вчинки.

А він розповів, що це не зовсім те, про що я подумала. Так, у нього є анкета знайомств, і він іноді зустрічається з жінками, але не для любовних утіх, а для заробітку.

Він сказав, що зустрічається в основному із забезпеченими жінками, які можуть і в ресторан зводити його і навіть подарувати що-не будь цінне.

Наприклад, одна така недавно подарувала йому новий айфон. А інша – хороший годинник. І так далі.

Читайте також:Колишній чоловік намагався самостійно виховувати дочку, але не вийшло.

Якщо чоловікові не подобається річ, то він обмінює її на гроші і виходить непоганий дохід. В місяць виходить від 70-80 тисяч.

Зазвичай, після подарунка, жінка чекає від нього відповідної реакції у вигляді зустрічі у неї і тоді він зливається і перериває з нею зв’язок.

Підкреслює, що зустрічається з ними, як друзі і приємно проводить час – підтримує розмову, сходить з нею в ресторан, по бутіках і так далі, постійно обсипаючи компліментами, але без iнтимy. Такий собі вірний альфонс.

І ось я не знаю, що мені робити далі. Такий вид підробітку чоловіка мене не влаштовує. Піти від нього теж не можу, так як формально – це не зрада. Але і позбавлятися зайвого доходу в наш кризовий час ніби як не варто.