Перейти до вмісту

Вчинки, яких не можна прощати чоловікові. Навіть, якщо він присягається у коханні

Сьогодні токсичної любов’ю прийнято називати форму відносин, яка чимось нагадує згубну залежність. Від процесу давно ніхто не отримує задоволення, але він все одно триває, так як сил вийти з відносин немає. У внаслідок партнери (або один з них) починають мучити один одного. Буває, що від цього процесу хтось навіть може отримувати сумнівне задоволення.

Вільно відчувати любов – щастя. На цю тему можна нескінченно сперечатися, але одне залишається незмінним: любов часто стає банальною залежністю. Кордон між високими почуттями і любовною підпорядкованістю розташовуються там, де простягається межа між щастям і стражданням. Багато жінок витрачають половину свого життя, щоб відрізнити одне від іншого.

Якщо у ваших стосунках є те, що ми зараз вам перелічимо, тоді негайно покидайе свого чоловіка:

1. Пригнічені бажання

У нормальних відносинах завжди є місце для компромісу. Якщо в один прекрасний момент ви помічаєте, що у вашій парі він раз у раз тягне ковдру на себе, а ви боязко поступаєтеся його примхам і потребам, то пора розкрити очі – ви добровільно загнали себе в рабство. Такий союз не можна назвати партнерством на взаємовигідних умовах. Впевнені, ви і самі це відчуваєте десь всередині. Не варто ігнорувати жіночу інтуїцію. Тим біль, ви повинні себе поважати та не давати розстоптати чоловіку.

2. Невиконані обіцянки

Особливо психологи відзначають заїжджені брехливі слова, де обіцяють стати кращими у відносинах. Люблячий партнер не стане чекати зручного моменту (коли ви зберете речі і підете), щоб поклястися в цьому. Більш того, він не буде порушувати свої слова. А ось абьюзер неодмінно порушить обіцянку, як тільки нейтралізується загроза розриву. Якщо почуття по-справжньому серйозні, то кожен бере участь у відносинах, буде готовий змінити їх (і себе) в кращу сторону. А ось якщо гучні слова затихають, як тільки ви посміхнетеся і вибачте чоловіка – це тривожний дзвінок, що сигналізує про те, що ваш коханий чоловік ніскілечки не любить вас.

3. Непотрібна жертовність

У щасливих відносинах, зазвичай, є захоплення за їх межами. Зрозуміло, що любов неможлива без жертв, але наказувати партнеру, щоб він порвав зі своїми найкращими друзями, припинив спілкуватися з сім’єю і звузив свій світ до вашої квартири – за межами нормальності. Дуже важливо дотримуватись присвяченого часу для себе або для друзів, тому що якщо ви будете завжди і постійно з партнером, то може вам тільки нашкодити.

4. Постійна боротьба

Якщо ви відчайдушно змушені воювати за увагу чоловіка, то щось у вашій історії любові явно не правильно. Виходить не життя, а суцільна визвольна місія з порятунку улюбленого з полону невідкладних справ, турботи мами, роботи. І все одно, його увага постійно вислизає. Що ж, милі дами, ось вам правда: він не любить вас. Чи бачите ви сенс і далі рятувати свої відносини на самоті?

Читайте також:Робіть добро. 10 надзвичайно простих способів зробити людей навколо щасливими.

5. Сором

Цей пункт для багатьох видасться дріб’язковим, але на практиці – це одна з серйозних проблем в партнерстві. Якщо ви часто вибачаєтеся перед родичами, друзями через не дуже упереджені вчинки вашого чоловіка, важливо прийняти одне: йому дозволено робити все що завгодно, якщо вам за це не соромно. Але якщо ви постійно за нього виправдовуєтеся, то вам не по дорозі.

6. Обопільна ненависть

Жінконенависника вичислити досить легко, але тільки не закохану в нього по вуха жінку. Близькі люди завжди хочуть бачити вас щасливою, і якщо вже вони беруться радити вам залишити коханого в минулому – значить, їх турбують ваші стосунки. Тому якщо ваші друзі, родина і ваш чоловік ненавидять один одного, не намагайтеся їх здружити. Оцініть ситуацію з усіх боків, можливо, прийшла пора прислухатися до невтішних прогнозів.

7. Нескінченні суперечки

Любов – важке випробування, але тим не менше це не війна на мінному полі. Конфлікти – це добре, вони допомагають притертися один до одного, а ось щоденні склоки на порожньому місці – ще один тривожний сигнал, що попереджає про те, що ви вплуталися в отруйний роман. На цьому етапі у вас є всі підстави поставити під цей зв’язок кардинального перегляду.

8. Ігнорування

Партнер уникає розмов на серйозні і чутливі теми? Що ж, значить, йому є що приховувати або зовсім немає справи до вас і ваших відносин. Люблячий чоловік завжди вислухає свою жінку (навіть якщо підняті проблеми – це всього лише дрібниці життя). Він не допустить, щоб ви мучились чимось і бігали за ним з проханнями «серйозно поговорити».

9. Занижена самооцінка

Кілька років (або місяців) назад ви були абсолютно самовпевненою жінкою, але з часом, проведених у відносинах з чоловіком, вас стали долати сумніви в собі, в своїх діях і словах? Ви звикли, що чоловік завжди має рацію, а ви – пусте місце? Тоді повірте в те, що ваша побита самооцінка – це не післясмак його чарівності, яке затьмарює ваше, вами просто-напросто маніпулюють, причому майстерно.

10. Страх

Якщо ви стали нервова, часто панікуєте або (що ще гірше) відчуваєте справжній страх від одного виду свого коханого чоловіка – це означає, що прийшла пора виплутуватися з тенет, розставлених абьюзером. У здорових відносинах люблять один одного люди ніколи не відчувають такі почуття.

11. Домашнє насильство

Змовчати про це було б неправильно. Кожна третя жінка стає жертвою домашнього насильства. Запам’ятайте раз і назавжди: насильство – це низько і протиприродно. Ніколи і ні за яких обставин не виправдовуйте чоловіка, який підняв (або хотів підняти) на вас руку. Мовчки, зберіть речі і залиште його. Рукоприкладство – остання точка, після якої ваші почуття більше не мають сенсу.

12. Образи

Якщо для вас грубість – це норма, то далі можна не читати. А ось якщо хамство і образи регулярно летять на вашу адресу, незважаючи на незліченні спроби їх припинити, – це, будемо відверті, така ж тиранія, тільки на словах. Аргументи на кшталт «я люблю, але все одно так роблю» не розглядаються. Вже якщо загроза образити вас не може зупинити його іскрометний гумор, то про що тут взагалі говорити?

13. Ревнощі і підозри

Ревнощі, іноді, бувають корисними. Але якщо підозри на ваш рахунок постійно запалюють чоловічий мозок, то найімовірніше, чоловік намагається приховати свої зради (хороший захист, як відомо, – це напад). І так вважаємо не тільки ми, а й більшість сімейних психологів, який стверджують, що кожна людина відштовхується в першу чергу від себе.

14. Ви втратили справжню себе

Ще до відносин з ним ви відчували себе богинею, а тепер все що від вас залишилося – одна нав’язлива думка: «кому я тепер потрібна …», що ж, вітаємо, ви принесли себе в жертву не тому чоловікові. Любов повинна окриляти, змінювати на краще і надавати почуття власної значущості, якщо цього немає – то ваші відносини токсичні і отруйні.

Оспівувати любов пишномовним ямбом – це, звичайно, добре, але іноді занадто банально. Дорогі жінки, не варто будувати повітряні замки і жити в мріях, часом, важливо тверезо поглянути на свої відносини і відмовитися від того, що ламає вашу самооцінку і руйнує вас зсередини.