Перейти до вмісту

Від батьків ми вже якось придумаємо, як приховати. Або іншого виходу із цієї не простої ситуації я не бачу.

 

Я заміжня, живемо з чоловіком і з сином у власній двокімнатній квартирі. Мої молодшій сестрі 15 років, її хлопцю – також. Вони  ще навчаються. І ось сьогодні моя сестра мене просто ошелешела. Прийшла після навчання, вся схвильована, захекана і видала:

– сестро, у мене дві смужки! Я не знаю, що робити! Тільки батькам не кажи. Мій хлопець дістане гроші і я  піду до лікаря. Іншого виходу немає, нам зараз це ще не потрібно. Прошу просто твоєї підтримки. Оце так несподіванка.

Діти, але чим ви думали? Я не дозволю тобі зробите те, що ти зібралася! Але нічого, кращого за те, що я тобі зараз скажу, мені поки що на думку не спадає. Звичайно, батькам вона боїться сказати, вони у нас суворі. Сіла і плаче мені, не знає що робити. ну, як незнає, каже, що з хлопцем своїм уже вирішили, що будуть робити. Але вона й подумати не може, як це може вплинути на її майбутнє. Вона ще сама дитина, але, я все-таки не хочу щоб вона зараз наробила дурниць, а потім вже у дорослові віці жаліла.

Читайте також: Я вже намагалася і записки вести, і щоденник, і розподіляти гроші на кожен день, все одно гроші не тримаються і просто щезають на очах. Підкажіть, як нам з ними управлятися, щоб і відкласти, і на життя лишалося?

Але якщо вони все таки вирішать, що не готові, я поговорю з чоловіком. Він кохає мене і, сподіваюся, зрозуміє, погодиться. А в нашого синочка буде братик чи сестричка. Від батьків ми вже якось придумаємо, як приховати. Або іншого виходу із цієї не простої ситуації я не бачу.

Може ви підкажете щось розумніше?