Перейти до вмісту

Я вже намагалася і записки вести, і щоденник, і розподіляти гроші на кожен день, все одно гроші не тримаються і просто щезають на очах. Підкажіть, як нам з ними управлятися, щоб і відкласти, і на життя лишалося?

Ми з чоловіком дуже схожі однією рисою, ми зовсім не вміємо економити гроші. Дітей ще у нас немає, живемо удвох, і постійно витрачаємо гроші невідомо куди, нічого такого не купляємо, а вони щезають на очах. Від зарплати до зарплати не вистачає. Як би це дивно не здавалося, але іноді у нас взагалі немає грошей.

Як тільки вони з’являються – у мене відразу звідкись з”являється список по якому треба купити те, або інше. І я не скажу, що ходжу в хутрі і золоті. На себе не так вже і багато витрачаю. Як і в усіх, кожного місяця є обов’язкові платежі, які ми вчасно сплачуємо – кредити і квартира. А решта просто зникає! Нічого такого не купили – і холодильник напівпорожній, а грошей все одно немає.

Читайте також: Ось так. То почизині гроші мені повертати не треба – а на море поїхала. Ну, що тут скажеш, такі у нас чесні люди.

От наприклад, минулого тижня ми поклали 20 000 тисяч недоторканого запасу, і ще грошики для вільного користування були. І що? Сьогодні у нас на карті залишилася копійки. Я ніби все необхідне купила, а ще й з заначки частину витратила. Хочеться накопичити на відпустку, а не виходить. Я вже намагалася і записки вести, і щоденник, і розподіляти гроші на кожен день, все одно гроші не тримаються і просто щезають на очах. Підкажіть, як нам з ними управлятися, щоб і відкласти, і на життя лишалося?