Історії

Від мене пішов чоловік. Я повністю розбита, адже я нічого не вмію і не знаю, як жити

З чоловіком у щлюбі я прожила 25 років. Я завжди думала, що у мене є все, що потрібно для щастя – 2 чудових дітей, турботливий та люблячий чоловік.

Але за останній рік, у мене дуже різко змінилося життя. З чоловіком ми стали дуже часто сваритися та не могли знайти спільної мови. Звісно, ми і раніше інколи сперечались, але завжди знаходили компроміси та швидко мирилися. А зараз нашим стосункам просто прийшов кінець.

Я бачила, що усе рушиться. І тоді, я спробувала поговорити з чоловіком, щоб все вияснити, адже так жити я більше не могла. У чому причина такого ставлення до мене. Але чіткої відповіді від чоловіка я не почула.

Читайте також: Сирний десерт з сухофруктами та горішками: він не тільки корисний, але й дуже смачний

Тільки через два тижні він признався, що у нього є нова жінка, і давно вже збирається піти з сім’ї. У той момент, я чомусь і так думала, що причина саме така.

За останній рік, напевно, морально я вже встигла підготуватися до такого результату, тому вияснювати стосунки та впадати в істерику я не збиралася. Ми просто пішли та спокійно подали заяву на розлучення. Дивлюся тепер на себе і не знаю, що далі …

Мені уже 45, і в мене немає роботи, адже мене з дітьми завжди забезпечував чоловік, і я ніколи не працювала … Я повністю розбита, і не знаю, як мені жити далі …