Перейти до вмісту

Від таких вимог я і мої батьки були в щирому та непідробному шоці.

Зібралися я зі своїми батьками та хлопець зі своїми на можна так сказати, родинну вечерю, щоб познайомити батьків між собою. Все було добре, ми спокійно вечеряли та бесідували. Але така ідилія тривала рівно пів години.

Моя майбутня свекруха заявила, що я маю пройти повний медичний огляд організму та надати всі справки і медичну книжку. Від таких вимог я і мої батьки були в щирому та непідробному шоці. Але на це мій хлопець мовчав та продовжував їсти салат роблячи вигляд, що все добре і так має бути. Я не хотіла робити атмосферу ще більш напруженою тому відповіла, що я впевнена в своєму здоров’ї, яке навчили берегти мої батьки та якщо їй так необхідно це – пройду медогляд.

Читайте також Чи то він від жадібності таке вигадав, чи через правильність розрахунку.

Але дарма я думала, що на цьому все завершиться. Наступне, що вона сказала – це просто щось з чимось. Каже, що я маю надати їй історію хвороб всіх своїх родичів до сьомого покоління інакше вона не дасть дозволу на весілля, лише через її труп. Це стало занадто наглою заявою, тому мій батько встав та пішов, мовляв це вже занадто нагло, добре ще щоб я пройшла обстеження, але через таке не давати дозвіл на весілля – занадто.

Я ж залишилась на ніч, а мама пішла додому. Потенційна свекруха не дала нам з нареченим спати не те що в одному ліжку, а в одній кімнаті. Тому цю ніч я провела в роздумах. Добре поміркувавши я вирішила, що не до добра такі замашки свекрухи та на ранок втекла. Одразу придбала новий номер телефону, а стару картку поламала та викинула. Тепер в мене нове життя, хороший чоловік та свекруха. Я дуже щаслива, що тоді змогла набратися сил на втечу.