Перейти до вмісту

Відвар трав для здоров’я вашого волосся

Найпростішим варіантом використання лікувальних трав для догляду за волоссям в домашніх умовах вважається ополіскування відваром після миття. В відвари переходять всі корисні компоненти, які містяться в рослинах і добре впливають на стан волосся. Для того, щоб досягти результатів, ополіскування волосся відварами повинно бути регулярним. Перші позитивні результати проявляться вже після 4-5 застосувань.

 

Користь відварів трав для волосся

 

Відвар – це простий продукт, який отримується при кип’ятінні або недовгому варінні на повільному вогні якої-небудь лікувальної трави. В настояний відвар (за час, поки він вистигає) переходять цілющі властивості цих рослин. Відвар використовується після миття для ополіскування. Його не потрібно змивати водою. Готувати відвар потрібно в спеціально відведеному для цього емальованому посуді. Зберігати готовий відвар не більше 3 днів.

 

Ополіскування трав’яним відваром допомагає зміцнити волосяні фолікули, покращує структуру самого волосся, живить, надає силу і життєвий блиск. Відвари використовують для зміцнення і росту волосся, від випадіння, для лікування від лупи, видалення зайвого жирного блиску і, навпаки, харчування сухого волосся. Відварами багатьох цілющих трав заспокоюють роздратовану шкіру голови. Регулярний догляд за волоссям за допомогою трав’яних відварів позбавить вас від багатьох проблем.

 

Для жирного волосся.
Головна проблема жирного волосся – їх часте миття у зв’язку з швидкою забрудненістю. З цією проблемою добре справляється відвар з дубової кори, шавлії, кропиви, листя кульбаби, м’яти, суцвіть календули.

 

Читайте також:Позитивний вплив медитації на здоров’я серця людини

 

Для сухого волосся.
Ідеально підійде пом’якшувальний відвар з аптечної ромашки, липового цвіту, чебрецю, хвоща польового.

 

Проти випадіння волосся.
Найефективніший засіб – відвар з лопуха (реп’ях). Можна використовувати всю рослину – від коренів до листя. Дуже дієвий засіб – відвар з кропиви, плюща звичайного, деревію. Особливою славою користуються відвари з червоного перцю, чебрецю і кореня лепехи, березових бруньок, насіння льону.

 

Для зміцнення і росту волосся.
Прекрасно зміцнює і живить відвар березового листя, мати-й-мачухи, календули, кропиви, бадилля моркви, звіробою, кореня лепехи, плюща, трави братків, череди, трави вересу, петрушки.

 

Для боротьби з лупою.
Відвар кори верби і кореня лопуха в рівних співвідношеннях, відвар цибулиння, кропиви.

 

Проти ламкості волосся.
Відвар з ромашки, кульбаб, кропиви, липового цвіту, чебрецю.

Для зміцнення і оздоровлення волосся

 

Приготуйте суміш:

по одній столовій ложці:

Кропив’яні листя,
Квіти ромашки аптечної,
Чебрець,
Липовий цвіт,
Шавлія.
Цю суміш залийте двома літрами окропу і тримайте на водяній бані 10 хвилин. Дайте відвару настоятися і охолонути, процідіть. Використовуйте отриманий відвар як ополіскувач.

Трави для волосся – давній і перевірений засіб для догляду за волоссям. Пам’ятайте, що запорука гарного результату – регулярність