Перейти до вмісту

Він почав пояснювати, що мама заборонила спілкуватися з нами, але він цікавився як ми живемо, і здалека частенько спостерігав за нами.

Мій тато з нами не живе давно. Я навіть не пам’ятаю, як він виглядить. Він пішов до іншої жінки. Я таке почув одного разу, коли мама говорила з подругою, і не бачила, що я був у кімнаті. Мій старший брат Єгор, говорить, що тата пам’ятає, як підкидав його високо в гору, й вони разом сміялися. Я заздрю братові, тому, що тато пішов, коли мені було два роки.

Минули роки, я одружився. Мамі моя дружина не подобається, навіть не знаю чому. Запитую, поясни, чому? Відповідь одна, не подобається і все. Живемо ми з дружиною окремо від батьків. Моя мама до нас майже не ходить, а з Аліниними татом і мамою спілкуємось.

Нещодавно на вулиці мене зупинив чоловік, і сказав: – синку, я твій батько. Я не очікував такого, тому стояв і дивився. Він почав пояснювати, що мама заборонила спілкуватися з нами, але він цікавився як ми живемо, і здалека частенько спостерігав за нами. Не підходив, тому що мама заборонила, адже він дуже завинив перед нею, що пішов із сім’ї. Тому не хотів її турбувати й нервувати. Але нас не забував. З Єгором спілкуються давно, ходять в гості один до одного. Тому хоче спілкуватися і зі мною також. Адже я вже дорослий, одружений, тому мама не може більше забороняти.

Не знаю як, але мама дізналася, що батько розмовляв зі мною. Вона влаштувала мені грандіозну сварку. Адже виховувала сама, а наразі невістка не така, як їй хотілось, а тепер і з татусем спілкуюсь. Таке враження, що мама мене не любить. З ранніх років сварила тільки мене. Єгор на правах старшого брата, завжди правий. Мабуть, тому, що я схожий на тата, а брат на маму. Але характер у мене інший, та це нічого не змінює.

Читайте також Вечір минув напружено. Видно було, що я батькам Саші не сподобалась.

Нещодавно у мене появився син. Порадившись з дружиною, вирішили назвати сина Віталій. Батьки Аліни сказали, що їм подобається ім’я. Але коли прийшла моя мама, дісталось нам обом із дружиною. Вона сварилася, кричала, плакала, говорила, що не подобається ім’я. І що я все роблю їй на зло. Річ у тім, що мого батька звуть Віталій, тому вона не хоче чути цього імені. На істерики свекрухи Аліна сказала, що це наш вибір, і ми самі будемо називати так, як подобається нам. Мама пішла ображена. Такі витівки з її сторони доволі часто. Нам набридло таке спілкування.

Одного разу я попросив Єгора, щоб приструнив маму, адже вона його слухає. Але і розмови брата не допомогли. Тому ми з дружиною припинили з нею спілкування. Через півтора року від появи Віталія, народилась донечка, яку назвали Світланою. І знову мама влаштувала сварку. Тому, що маму Аліни також звуть Світлана. Чому я слухаю свою дружину, а не свою маму.