Перейти до вмісту

Він жив зі мною тільки для того, щоб покарати.

Повноліття нашого сина ми святкували всією родиною. Ні що не передбачувало такого розвитку подій. Після день народження мій чоловік сказав, що свій батьківський обов’язок виконав, син тепер дорослий, і він може спокійно йти з сім’ї. Я одразу зрозуміла, що це помста за мою зраду. Я навіть не підозрювала, що всі ці роки чоловік приховував образу на мене. Я вже навіть забула цю історію.

З чоловіком ми одружилися, коли нам було по 20 років. Він був годувальником сім’ї, хоча я теж працювала. Окрім роботи, на мені ще був і дім. Я приходила додому о шостій вечора, прибирала та приділяла час дітям.

Читайте також Ми приїхали на свято в гості, а не як наймити на роботу.

 

Він завжди мене запевняв, що я маю звільнитися та сидіти вдома з дітьми. Але я з цим не поспішала. Я не любила сидіти вдома. Я хотіла розвиватися та будувати карєру. У вільний час чоловік розважався так, як вважав за потрібне – читав книги, їздив з друзями на відпочинок, дивився телевізор.

На мене йому завжди не вистачало часу. Згодом я потрапила в лікарню, де дійсно відпочила. Це був мій перший відпочинок за 6 років спільного життя. Там же я познайомилася з Олексієм. Цей хлопець проявляв мені ті знаки уваги, про які я вже і забула. Він був дуже привабливий, турботливий та ввічливий.

Так ми стали зустрічатися. Я розквітла на очах, а до чоловіка мої почуття притихли. Коли чоловік відчув зміни у моєму ставленні до нього, він одразу почав приділяти мені час. Кликав на прогулянку, в ресторан. Але потім дізнався про мої стосунки з Олексієм. Він був у розпачі й поставив мене перед вибором: або сім’я, або коханець.

Звичайно, я вибрала сім’ю. З того часу наші стосунки з чоловіком ставали дедалі кращими. Він жодного розу не згадував про цей мій вчинок та ніколи мене не звинувачував. Я з ним була дійсно щасливою. Насправді, він чекав часу, коли зможе мені помститися. Чоловік признався, що придумав це ще 10 років назад.