Перейти до вмісту

Віра покинула нареченого у день свого весілля та поїхала разом з свідком у його рідне місто

Літнього вечора, ми сиділи з бабусею, говорили, пили чай, і вона розповіла мені одну дуже цікаву історію про свою подружку Віру.

Віра та Андрій кохали один одного, ще з шкільних років. Закінчивши школу, Андрій пішов до армії. Віра увесь цей час вірно чекала свого коханого. Молодята домовилися, що як тільки Андрій повернеться з армії, вони відразу зіграють весілля.

Андрій повернувся з армії та зробив Вірі пропозицію. Через три місяці у них мало бути весілля. Запросили вони на весілля майже ціле село. Андрій за світка взяв свого друга, з яким разом служили в армії. Весілля пройшло чудово, як і планувалося гуляло все село.

Молодий на своєму весіллі, напився до чортиків. А під ранок усі шукали молоду, яка просто пішла і нікому нічого не сказала. Люди почали метушитися та шукати наречену, поки сестра Віри не віддала лист батькам і окремий лист для Андрія, аж тоді усі дізналися правду.

Читайте також: Ягоди, зелений чай та оливки: включивши їх у раціон харчування, ви збережете молодість та красоту

Лист для Андрія залишився загадкою, а в листі до батьків вона просила вибачення та зізналася, що поїхала з свідком у його рідне місто.

Своїй сестрі, Віка розповіла, що як тільки побачила свідка, передумала виходити заміж за Андрія. Навіть якщо б одружилися, то обоє будуть мучитись та щасливими не стануть.

Віка з свідком Дімою живуть добре, кохають один одного та виховують синочка та донечку.

Андрія, через його постійні п’янки, дружина покинула. Сидить вдома без роботи та сім’ї.