Перейти до вмісту

Ягоди, зелений чай та оливки: включивши їх у раціон харчування, ви збережете молодість та красоту

Щоб виглядати молодо та красиво, важливо доглядати за собою та робити різні процедури зовнішнього викоритання. Також не менш важливими є продукти, які надходять в середину організму.

Зморшки появляються від сонцея, забрудненого повітря та поганого харчування. З роками шкіра стає менш упрогою. Колаген вже не зберігає форму, а гіалуронова кислота виробляється слабкіше.

Включивши у раціон харчування ці 3 продукти, ви зможете покращити стан шкіри:

 1. Ягоди

Ягоди є важливим продуктом у боротьбі зі старістю та хронічними захворюваннями. Антоціани, які надають ягодам яскравий колір, виступають у ролі сильних антиоксидантів. Вживання ягід не дає мембранам клітин передчасно пошкоджуватися і запобігає розвитку окислювальних процесів.

Читайте також: Речі з негативною енергетикою, які заважають вам розбагатіти та стати успішними

 2. Зелений чай

Поліфеноли, які містяться у зеленому чаї, захищають шкіру від руйнування і ультрафіолетового випромінювання. Цей напій вважається еліксиром здоров’я та краси.

 3. Оливки

Оливки допоможуть вам підтримати здоров’я шкіри. Поживні речовини, що містяться у них, уповільнюють в’янення шкіри, захищають її від руйнування вільними радикалами. Добре вживати в’ялені, ферментовані оливки та оливкову олію.