Перейти до вмісту

Влада США не вірила в Україну, тому ще за рік до війни пропонувала евакуювати людей і почати рити окопи.

Зеленський розповів, що українська влада і військові були готові до нападу Росії. У той же час, в США пропонували підготуватися до цього. Мовляв, за рік до початку війни необхідно було вивозити населення України і рити окопи. За словами глави держави, таке рішення могло б поставити хрест в економіці нашої держави.

“Я з цим не згоден, тому що не варто створювати непотрібну паніку. Це вплине на наше фінансове становище, бюджет і економіку… Ми зрозуміли, що вартість нашої валюти впаде, а гроші людей і компаній підуть з країни. І я думаю, що були великі ризики”, – розповів Зеленський.

Читайте також “Ціна відкуплення”

Президент висловив переконання, що ці місяці війни довели, що рішення, прийняте вищим керівництвом, було вірним. Сьогодні, за словами Зеленського, державному бюджету не вистачає як мінімум 5 млрд. Однак про яку саме валюту йдеться, він не уточнив.

Як повідомляв УНІАН, Президент України Володимир Зеленський заявив, що у разі повернення військовим шляхом територій до кордонів, що були до 24 лютого – початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, РФ сяде за стіл переговорів, й тоді можна буде говорити про звільнення Криму і Донбасу.