Історії

Вона до цих пір просить у мене вибачення. Каже що були випивші, відразу пошкодували, більше ніколи не повториться.

Я з своєю дівчиною разом вже 5 років. Я вже почав планувати весілля.

Історія сталася місяць тому, коли ми вирішили піти в відпочивали з  друзями. Я не дуже люблю такий вид відпочинку, та й втомився на роботі, тому вирішив піти раніше. Щоб не здатися нудним ідіотом, я не став забирати дівчину з собою, а залишив її тусити далі.

Я повернувся додому в 11 вечора і ліг спати. Від Каті не було повідомлень. Потім я прокинувся о першій годині ночі і написав їй повідомлення: «Коли ти приїдеш?». Відповіді не було. Я подзвонив їй – у відповідь мовчання.

Знову ж таки, я не хотів здаватися якимось ревнивим ідіотом, а тому вирішив не завалювати її сотнею повідомлень.

Вона повернулася о 4 годині ранку. Я запитав її, де вона була, і Катя без коливань сказала, що поїхала до Олексія, щоб подивитися фільм. До сих пір пам’ятаю, як закрутилася голова, коли я почув це.

Я чоловік, але мені хотілося розплакатися. Але я зібрав сили і запитав: «У вас щось було?».

Вона відповіла, що Олексій намагався її поцілувати, але вона відштовхнула його. Це здалося мені непереконливим, тому я натиснув трохи більше, і через 20 хвилин вона зізналася, що вони цілувалися… Але вона стверджувала, що більше нічого не було.

Чи повірив я в це? Вірити не хотів, але щось всередині мене підказувало, що все не так просто.

На наступний ранок вона зрозуміла, що забула у Олексія свої окуляри. Це, напевно, одна з найнеприємніших деталей для мене. Навіщо вона взагалі їх знімала? Яка короткозора людина знімає окуляри під час перегляду фільму?

Протягом тижня мене мучили сумніви. Я постійно запитував її, чи все вона мені розповіла. Але вона стояла на своєму.

Але навіщо вона взагалі поїхала до нього дивитися фільм? Чому ігнорувала мої дзвінки? Яка нормальна дівчина поїде до хлопця в такому вигляді і не відповідатиме на дзвінки свого хлопця? Ці питання не давали мені спокою.

Тому я вирішив поїхати до Олексія і дізнатися його версію подій. Але зробити це не безпосередньо, а в дусі голлівудських фільмів – відразу звинуватити в тому, що він спав з моєю дівчиною і поспостерігати за його реакцією.

Читайте також: Відкривши, жінка побачила на порозі заплакану свекруху. Уже колишню свекруху.

І що ви думаєте? Він зізнався. Відразу ж став виправдовуватися і говорити, що у них немає почуттів один до одного, що це була лише одна ніч. Вони були просто випивші і відразу ж пошкодували про це.

Я пішов від Олексія і написав Каті: «Олексій мені все розповів».

Вона до цих пір просить у мене вибачення. Каже в точність те, що і Олексій: були випивші, відразу пошкодували, більше ніколи не повториться.

Не можна ж розлучатися після стількох років через одну помилку?

Зараз наші відносини в підвішеному стані, я попросив її дати мені час.

І тепер я не знаю, що мені робити? Я сильно її люблю і розумію. Я дуже хочу її пробачити і забути про це, але чи зможу я всі подальші роки жити з нею і знати, що вона мені зрадила? Що вона так просто поїхала до напівзнайомих хлопцю?

Та й чи треба мені це? Невже в цьому світі немає дівчини, яка б в той день в барі просто не повернулася б зі мною додому? Невже зрада- це максимум чого я заслуговую?