Перейти до вмісту

Вона застерігала, щоб менше спілкувалися з такими чоловіками, тому що, були випадки, після таких зустрічей дівчата зникали.

Аня і Настя були в передчутті свята. Нарешті вони назбирали коштів, і купили путівки в Єгипет. Вони давно мріяли, поїхати кудись відпочити на гарні курорти. Але коханих заможних в жодної не було, тому сподівалися самі заробити, щоб поїхати у відпустку своєї мрії.

Весело розмовляючи, збирали валізи, завтра на літак, і море. В передчутті чогось особливого лягли спати, щоб завтра вирушити в дорогу. Переліт і дорога до місця проживання пройшли без перешкод. Тому вирішили спочатку відпочити, потім підуть купатись, і оглянуть місцевість.

В готелі їх зустріла молода дівчина, яка розмовляла дуже добре нашою мовою. Виявляється вона українка. Коли познайомились ближче, Віра розповіла, що працює там три роки. Спочатку приїхала, як ми по путівці, а потім оформила візу і працює. Наших дуже багато приїздить на відпочинок, тому Віра спілкується з усіма, через те, що скучає за рідною мовою, і за батьківщиною.

Наразі їй залишилось ще два роки, потім поїде додому. І якщо чесно, говорить Віра, там добре відпочивати, але жити, краще дома.

Читайте також Їй би хотілося, щоб чоловік просто залишив їх з дитиною у квартирі, але виплачував кредит також.

Нам поталанило, що зустріли Віру. Вона розповідала про звичаї тієї країни, провела з нами екскурсії по всіх місцевостях, де бувала сама. Ми навіть уявити не могли, щоб робили без Віри. Одного разу за обідом запримітили, що чоловік не нашої віри, не зводить очей з Насті. Потім підійшов привітатись, і познайомитись. Нашою мовою говорив погано, але розібрати дещо можна.

Довго говорив, потім запросив Настю увечері прогулятись. Віра спостерігала за нами, але не підходила. Тільки коли пішов чоловік, підійшла. Вона застерігала, щоб менше спілкувалися з такими чоловіками, тому що, були випадки, після таких зустрічей дівчата зникали. Добре, коли одружиться, але потім дівчина підпадає під вплив свого чоловіка, і без його дозволу навіть на вулицю вийти не можна.

Був один випадок. Наша українка вийшла заміж за мусульманина. Мала двоє дітей. Все добре, але жила в золотій клітці. Без дозволу, нікуди. Одного разу зателефонувала їй подруга, що буде в тому місті по роботі, і можна буде зустрітися. Українка попросила дозволу в чоловіка, щоб зустрітись з подругою, але почула категоричне ні.

Вона ослухалась чоловіка, адже сумувала за рідною країною, а подруга поруч. В день, коли домовились зустрітися, дівчина прийшла в кафе. Приємно за стільки років побачити рідну людину. Після зустрічі швиденько побігла додому, щоб чоловік не дізнався. Але він прознав, що дружина не послухала його. Заборонив підходити до дітей, і загадував найтяжчу роботу. Що далі стало з нею, не відаю, але краще другу половинку шукати між своїх чоловіків.