Перейти до вмісту

Вона жила, ні про що не думала – вважала, що так буде тривати до старості

Оксана була дуже вродливою дівчиною. За її серце боролося багато чоловіків. Після закінчення інституту, вона пішла працювати в офіс. Зарплата у неї було маленька, і їй не вистачало грошей, щоб орендувати квартиру. Вона жила в квартирі, в якій проживав її колишній чоловік зі своїми батьками. Що їй там тільки не довелося пережити…

Одного разу вона познайомилася з багатим чоловіком, їй було все одно, оскільки жити з колишніми родичами у квартирі було нестерпно. Через тиждень зустрічань, її новий кавалер запропонував переїхати в окрему квартиру, яку він для неї буде знімати, щоб син мав окрему кімнату та не заважав йому приїжджати до дівчини. Вона відразу погодилася.

Чоловік часто приїжав до неї та брав на відпочинки за місто. Оксана знала, що він одружений і у нього є діти, але була рада такій турботі. Він забирав її з роботи та водив в ресторани, також необходилося і без дорогих подарункв, а вдома говорив, що у нього багато справ по роботі. Але ось на усі свята, Оксана залишалася з синочком, без уваги чоловіка. Вона жила, ні про що не думала – вважала, що так буде тривати до старості.

Читайте також: Ніжний десерт з ряжанки: готується швидко та без випічки

Але мрії дівчини були марними … Через деякий час, чоловік покинув її та знайшов собі нову дівчину. Ось тут і відбулися в її житті круті зміни. Оксана звикла жити, ні про що не думаючи, а зараз її зарплати не вистачало, щоб оплатити квартиру та на шикарне життя, до якого вона вже так звикла.

Оксана вирішила продати усі подарунки. Але гроші швидко скінчилися. І вона зняла собі кімнату в звичайній хрущовці, де живе з своїм сином. Їй важко привикнути до такого життя, але вона старається з усіх сил …