Перейти до вмісту

Вони вас використовують: знаки Зодіаку, які не вміють кохати

Близнюки

Близнюки є досить егоїстичними, для них відносини — зайва можливість переконатися у своїй ідеальності. У шлюбі з ним можна забути про вірність і щирість. Щоб приховати негідну поведінку, буде брехати і вивертатися до останнього. Не надто піклується про почуття другої половинки.

Скорпіон

Цей знак з абсолютно нелогічною поведінкою і схильністю до жорстокості. Тримається на шанобливій відстані з усіма, до кого не відчуває довіри. Боїться здатися вразливим і свідомо вбиває в собі будь-який натяк на романтичні почуття. Сприймає шлюб як необхідну повинність і не відчуває до другої половинки ніяких почуттів.

Читайте також: Яблучні оладки

Козоріг

Для Козерогів важливі гроші та кар’єра. Переважно він вступає у відносини, якщо вони вигідні у фінансовому плані і можуть щось йому дати. Знак може відчувати почуття любові до батьків або власних дітей, але з другою половинкою це більше партнерство, ніж серцева прихильність.

Водолій

На початку відносин Водолій здається ідеальним партнером. Відносини ідеальні, поки Водолій зацікавлений і бачить в них перспективу. Як тільки він вивчить обранця уздовж і поперек, той перестане існувати для нього. На зміну палкої прийде байдужість і холод.